Oeuvre Hans Sleeuwenhoek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="150" height="13" | Titel | ||
| width=" | | width="82" | functie | ||
| width=" | | width="78" | jaar | ||
| width=" | | width="69" | medium | ||
| width=" | | width="87" | opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Hier en nu]] (televisie) | ||
| | | Presentator | ||
| 1967-1979 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="51" | Niet bekend | ||
| | | Verslaggever | ||
| 1968 | |||
| Radio | |||
| * Reportage over o.a. de splitsing van de Boerenpartij (Taak ID 574695) | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Eenmaal andermaal]] | |||
| Presentator | |||
| 1972 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Suriname onafhankelijk]] | |||
| | | Redacteur | ||
| | | 1975 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Roken? Zo kom je d'r vanaf]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1976 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kamerverkiezingen 1977]] | |||
| | | Redacteur | ||
| | | 1977 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Parlement en politiek]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1977 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Zeg maar oma]] | |||
| | | Regisseur | ||
| | | 1977 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13 | | height="13" | [[Hier en nu special]] | ||
| | | Samensteller | ||
| | | 1978 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13 | | height="13" | [[Hier en nu]] (radio) | ||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1979 | ||
| | | Radio | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De wereld van het nieuws]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1979 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Aankondiging aftreden koningin Juliana]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1980 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Schrikdraad]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1980 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Geacht Nederland ...!]] | |||
| | | Redacteur | ||
| | | 1981 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Waar moet dat heen?]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1982 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Met het oog op morgen]] | |||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1984-1985 | ||
| | | Radio | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kijkspel]] | |||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1985 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Langs de lijn]] | |||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1985 | ||
| | | Radio | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Rondom tien]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1985-1995 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Rondom tien: angsten en fobieen]] | |||
| | | Redacteur, Presentator | ||
| | | 1985 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Rondom tien: de pil]] | |||
| | | Presentator | ||
| | | 1985 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Tele kontakt]] | |||
| | | Redacteur, Presentator | ||
| | | 1987-1988 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bekentenissen]] | |||
| | | Eindredacteur | ||
| | | 1992 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Op zoek]] | |||
| | | Redacteur, Eindredacteur | ||
| | | 1993 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[NCRV 70 jaar]] | |||
| | | Redacteur, Eindredacteur | ||
| | | 1994 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Zondagskinderen]] | |||
| | | Redacteur, Eindredacteur | ||
| | | 1994-1995 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het gezongen woord]] | |||
| | | Eindredacteur | ||
| | | 1995 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het oorlogs weekjournaal]] | |||
| | | Redacteur | ||
| | | 1995 | ||
| | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Man bijt hond]] | ||
| | | Producent | ||
| 1999 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Hans Sleeuwenhoek| Terug naar biografie]] | [[Hans Sleeuwenhoek| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 21 jul 2008 08:19
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Hier en nu (televisie) | Presentator | 1967-1979 | Televisie | |
| Niet bekend | Verslaggever | 1968 | Radio | * Reportage over o.a. de splitsing van de Boerenpartij (Taak ID 574695) |
| Eenmaal andermaal | Presentator | 1972 | Televisie | |
| Suriname onafhankelijk | Redacteur | 1975 | Televisie | |
| Roken? Zo kom je d'r vanaf | Presentator | 1976 | Televisie | |
| Kamerverkiezingen 1977 | Redacteur | 1977 | Televisie | |
| Parlement en politiek | Presentator | 1977 | Televisie | |
| Zeg maar oma | Regisseur | 1977 | Televisie | |
| Hier en nu special | Samensteller | 1978 | Televisie | |
| Hier en nu (radio) | Verslaggever | 1979 | Radio | |
| De wereld van het nieuws | Presentator | 1979 | Televisie | |
| Aankondiging aftreden koningin Juliana | Presentator | 1980 | Televisie | |
| Schrikdraad | Presentator | 1980 | Televisie | |
| Geacht Nederland ...! | Redacteur | 1981 | Televisie | |
| Waar moet dat heen? | Presentator | 1982 | Televisie | |
| Met het oog op morgen | Verslaggever | 1984-1985 | Radio | |
| Kijkspel | Verslaggever | 1985 | Televisie | |
| Langs de lijn | Verslaggever | 1985 | Radio | |
| Rondom tien | Presentator | 1985-1995 | Televisie | |
| Rondom tien: angsten en fobieen | Redacteur, Presentator | 1985 | Televisie | |
| Rondom tien: de pil | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Tele kontakt | Redacteur, Presentator | 1987-1988 | Televisie | |
| Bekentenissen | Eindredacteur | 1992 | Televisie | |
| Op zoek | Redacteur, Eindredacteur | 1993 | Televisie | |
| NCRV 70 jaar | Redacteur, Eindredacteur | 1994 | Televisie | |
| Zondagskinderen | Redacteur, Eindredacteur | 1994-1995 | Televisie | |
| Het gezongen woord | Eindredacteur | 1995 | Televisie | |
| Het oorlogs weekjournaal | Redacteur | 1995 | Televisie | |
| Man bijt hond | Producent | 1999 | Televisie |