Oeuvre Ivo Niehe Producties: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar Ivo Niehe Producties {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="100" | Titel | width="70" | Omroep | ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| [[TROS]] | | [[TROS]] | ||
| ? | | ? | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TV show]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 1981-2008 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 60: | Regel 67: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Petra Berger muziekspecial: the making of]] | | height="26" | [[Petra Berger muziekspecial: the making of]] | ||
| [[TROS]] | |||
| 2001 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Binnenste buiten]] | |||
| [[TROS]] | | [[TROS]] | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Regel 103: | Regel 117: | ||
| height="26" | [[Onder controle?!]] | | height="26" | [[Onder controle?!]] | ||
| [[RTL7]] | | [[RTL7]] | ||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Jannes (muziekprogramma)]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TROS muziekfeest]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Bloed, zweet en tranen]] | |||
| [[TROS]] | |||
| 2005 | | 2005 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Huidige versie van 20 jul 2010 11:52
Terug naar Ivo Niehe Producties
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Zoovenirs | TROS | ? | Televisie | |
| TV show | TROS | 1981-2008 | Televisie | |
| Het andere net | TROS | 1984-1985 | Televisie | |
| Gloria Estefan in 1996 | TROS | 1996 | Televisie | |
| Binnenlandse zaken | TROS | 1989-1992 | Televisie | |
| De beslissers | TROS | 1998 | Televisie | |
| Sogno: De italiaanse droom | TROS | 1999 | Televisie | |
| Switch (praatprogramma) | TROS | 2000 | Televisie | |
| Petra Berger muziekspecial: the making of | TROS | 2001 | Televisie | |
| Binnenste buiten | TROS | 2001 | Televisie | |
| Studio 2 | TROS | 2001-2002 | Televisie | |
| BZN in Mexico | TROS | 2002 | Televisie | |
| De Gouden Ark | TROS | 2003 | Televisie | |
| Petra Berger muziekspecial | TROS | 2003 | Televisie | |
| Tafel twee | TROS | 2004-2005 | Televisie | |
| Onder controle?! | RTL7 | 2005 | Televisie | |
| Jannes (muziekprogramma) | TROS | 2005 | Televisie | |
| TROS muziekfeest | TROS | 2005 | Televisie | |
| Bloed, zweet en tranen | TROS | 2005 | Televisie | |
| Ik vertrek | TROS | 2005-heden | Televisie |
|