Oeuvre Aad van den Heuvel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (6 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="130" height="13" | Titel | | width="130" height="13" | Titel | ||
| width="76" | | | width="76" | Functie | ||
| width="81" | | | width="81" | Jaar | ||
| width="59" | | | width="59" | Medium | ||
| width="87" | | | width="87" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| verslaggever, regisseur | | verslaggever, regisseur | ||
| 1960 | | 1960 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sportspot]] | |||
| producent | |||
| 1960-1962 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van onze sportredacteur]] | |||
| verslaggever | |||
| 1960-1964 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 26: | Regel 40: | ||
| height="13" | [[De wijde wereld]] | | height="13" | [[De wijde wereld]] | ||
| samensteller | | samensteller | ||
| 1961 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zonne-brandpunt]] | |||
| regisseur | |||
| 1961 | | 1961 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 68: | Regel 89: | ||
| height="13" | [[Joegoslavië exit]] | | height="13" | [[Joegoslavië exit]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1962 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport vandaag en morgen]] | |||
| regisseur | |||
| 1962 | | 1962 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 74: | Regel 102: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sport]] | | height="13" | [[Sport]] | ||
| regisseur | |||
| 1962 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van witte band tot tiende dan]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| Regel 92: | Regel 127: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niet bekend]] | |||
| producent | |||
| 1963 | |||
| Televisie | |||
| * (Taak ID 209293) | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sport in beeld]] | | height="13" | [[Sport in beeld]] | ||
| regisseur, samensteller | | regisseur, samensteller | ||
| 1963 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Taptoe Delft]] | |||
| presentator | |||
| 1963 | | 1963 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 134: | Regel 183: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niet bekend - 7378]] | |||
| verslaggever | |||
| 1964 | |||
| Radio | |||
| * Item van [[Aad van den Heuvel ]] (Taak ID 567305) | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 141: | Regel 197: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niet bekend - 15758]] | |||
| verslaggever | |||
| 1965 | |||
| Radio | |||
| * Gesprek met Indonesische president A. Sukarno (Taak ID 549055) | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 190: | Regel 253: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Onbekend]] | |||
| redacteur | |||
| 1969 | |||
| Televisie | |||
| * Interview [[Aad van den Heuvel ]]met Mr. Asemba i.v.m. actie Zuid-Afrika (Taak ID 1426742) | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 195: | Regel 265: | ||
| redacteur | | redacteur | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van Speykshow]] | |||
| Presentatie | |||
| 1975 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 218: | Regel 295: | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niet bekend - 20303]] | |||
| verslaggever | |||
| 1979 | |||
| Radio | |||
| * Item over de vakantie van Cees Buddingh van [[Aad van den Heuvel ]] (Taak ID 548253) | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 223: | Regel 307: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport op zaterdag]] | |||
| redacteur | |||
| 1981 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 265: | Regel 356: | ||
| redacteur | | redacteur | ||
| 1982-1985 | | 1982-1985 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Terug naar Macondo]] | |||
| samensteller | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Willem Bosman]] | |||
| presentator | |||
| 1983 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 313: | Regel 418: | ||
| height="13" | [[Gedane zaken]] | | height="13" | [[Gedane zaken]] | ||
| presentator, redacteur | | presentator, redacteur | ||
| 1986 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport voor Afrika]] | |||
| presentator | |||
| 1986 | | 1986 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 369: | Regel 481: | ||
| height="13" | [[Ook dat nog - compilatie]] | | height="13" | [[Ook dat nog - compilatie]] | ||
| presentator, redacteur, eindredacteur | | presentator, redacteur, eindredacteur | ||
| 1990 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wim Kan]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van Mexico-stad naar het Panamakanaal]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | | 1990 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 404: | Regel 530: | ||
| height="13" | [[Wat nou weer?]] | | height="13" | [[Wat nou weer?]] | ||
| eindredacteur | | eindredacteur | ||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van Kenia naar Kaapstad]] | |||
| eindredacteur, samensteller | |||
| 1993 | | 1993 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 419: | Regel 552: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verre collega's]] | |||
| eindredacteur | |||
| 1994-1995 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 479: | Regel 619: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[LLiNK thema-avond voedselcrisis]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Regel 498: | Regel 638: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|} | |||
[[Aad van den Heuvel|Terug naar biografie]] | |||
Huidige versie van 5 jul 2010 07:50
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| De weg | verslaggever, regisseur | 1960 | Televisie | |
| Sportspot | producent | 1960-1962 | Televisie | |
| Van onze sportredacteur | verslaggever | 1960-1964 | Televisie | |
| Brandpunt | redacteur, verslaggever, presentator | 1960-1992 | Televisie | |
| De wijde wereld | samensteller | 1961 | Televisie | |
| Zonne-brandpunt | regisseur | 1961 | Televisie | |
| Profiel van mr. Dirk Uipko Stikker | redacteur | 1961 | Televisie | |
| Achtergronden van de prestatie | presentator, samensteller | 1962 | Televisie | |
| Herdenking prinses Wilhelmina | presentator | 1962 | Televisie | |
| Het duiken naar sponzen in Griekse wateren | commentator | 1962 | Televisie | |
| In woord en beeld | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Joegoslavië exit | presentator | 1962 | Televisie | |
| Sport vandaag en morgen | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Sport | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Van witte band tot tiende dan | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Koninklijke receptie | regisseur | 1962 | Televisie | |
| Acht maal Europa Cup | presentator, samensteller | 1963 | Televisie | |
| Niet bekend | producent | 1963 | Televisie | * (Taak ID 209293) |
| Sport in beeld | regisseur, samensteller | 1963 | Televisie | |
| Taptoe Delft | presentator | 1963 | Televisie | |
| Kenmerk | presentator | 1963-1965 | Televisie | |
| Grenzen van de prestatie | regisseur | 1963 | Televisie | |
| Gymnastiek | regisseur | 1963 | Televisie | |
| De sportieve prestatie | presentator, samensteller, regisseur | 1963 | Televisie | |
| Schaatswedstrijden | regisseur | 1964 | Televisie | |
| Niet bekend - 7378 | verslaggever | 1964 | Radio | * Item van Aad van den Heuvel (Taak ID 567305) |
| Europese roeikampioenschappen | regisseur | 1964 | Televisie | |
| Niet bekend - 15758 | verslaggever | 1965 | Radio | * Gesprek met Indonesische president A. Sukarno (Taak ID 549055) |
| Aankondiging verloving prinses Beatrix en Claus von Amsberg | commentator | 1965 | Televisie | |
| Prinsjesdag | commentator | 1965 | Televisie | |
| Ondertrouw van prinses Beatrix en Claus von Amsberg | commentator | 1966 | Televisie | |
| Europees panorama | presentator | 1966 | Televisie | |
| Brandpunt-buitenspel | presentator, samensteller | 1968 | Televisie | |
| Achtergronden van de Bijbel | commentator | 1969 | Televisie | |
| Afghanistan | samensteller, regisseur | 1969 | Televisie | |
| Onbekend | redacteur | 1969 | Televisie | * Interview Aad van den Heuvel met Mr. Asemba i.v.m. actie Zuid-Afrika (Taak ID 1426742) |
| Hier en nu; Brandpunt | redacteur | 1970 | Televisie | |
| Van Speykshow | Presentatie | 1975 | Televisie | |
| De reportage | regisseur | 1976 | Televisie | |
| Met het oog op morgen | presentator | 1977-1988 | Televisie | |
| Echo | verslaggever | 1979 | Radio | |
| Niet bekend - 20303 | verslaggever | 1979 | Radio | * Item over de vakantie van Cees Buddingh van Aad van den Heuvel (Taak ID 548253) |
| Onbetaalde rekening? | presentator | 1979 | Televisie | |
| Sport op zaterdag | redacteur | 1981 | Televisie | |
| De spijker op zijn kop show | presentator | 1981-1983 | Televisie | |
| Moeten we elkaar blijven bekeren? | presentator | 1982 | Televisie | |
| Reis in het verleden | commentator | 1982 | Televisie | |
| Op de valreep | presentator | 1982 | Radio | |
| Papoea's, moge god u bewaren | commentator, regisseur | 1982 | Televisie | |
| De ver van mijn bed show | redacteur | 1982-1985 | Televisie | |
| Terug naar Macondo | samensteller | 1983 | Televisie | |
| Willem Bosman | presentator | 1983 | Televisie | |
| De journalisten | commentator, redacteur | 1984 | Televisie | |
| Europa | presentator | 1984 | Televisie | |
| Middageditie | presentator | 1985 | Televisie | |
| Slotavond van de Nederlandse filmdagen | presentator | 1985 | Televisie | |
| Pauselijk bezoek aan Nederland | presentator | 1985 | Televisie | |
| Een verre opdracht | regisseur, redacteur | 1985, 1988 | Televisie | |
| Gedane zaken | presentator, redacteur | 1986 | Televisie | |
| Sport voor Afrika | presentator | 1986 | Televisie | |
| Het zout in de pap | verslaggever | 1987 | Radio | |
| Hoofdpersoon | redacteur | 1987-1988 | Radio | |
| Sport op vrijdag | eindredacteur | 1987-1989 | Televisie | |
| Haal het doek maar op | presentator | 1988 | Televisie | |
| Het televisieprogramma | presentator | 1988 | Televisie | |
| Ook dat nog! | presentator, redacteur, eindredacteur | 1989-1999 | Televisie | |
| De zomer van 1990 | presentator | 1990 | Televisie | |
| Ook dat nog - compilatie | presentator, redacteur, eindredacteur | 1990 | Televisie | |
| Wim Kan | presentator | 1990 | Televisie | |
| Van Mexico-stad naar het Panamakanaal | presentator | 1990 | Televisie | |
| Hulp helpt | presentator, redacteur | 1991 | Televisie | |
| Ook dat nog op herhaling | presentator, redacteur, eindredacteur | 1991 | Televisie | |
| Ik heb al een boek | presentator | 1991-1996 | Televisie | |
| 1000 km voor de boeg | presentator, eindredacteur | 1992 | Televisie | |
| Wat nou weer? | eindredacteur | 1993 | Televisie | |
| Van Kenia naar Kaapstad | eindredacteur, samensteller | 1993 | Televisie | |
| Ook dat nog extra | presentator, redacteur, eindredacteur | 1993, 1999 | Televisie | |
| Na de zegen | presentator | 1994 | Radio | |
| Verre collega's | eindredacteur | 1994-1995 | Radio | |
| Documentaires | eindredacteur, samensteller | 1997 | Televisie | |
| Nationale actie Midden-Amerika | presentatie | 1998 | Televisie | |
| President in Afrika | presentatie, eindredacteur | 1998 | Televisie | |
| De dag van Joli | presentator | 1999 | Televisie | |
| BV De wereld | presentator, eindredacteur | 1999-2000 | Televisie | |
| Kruispunt | commentator | 1999-2000 | Televisie | |
| De keuze van de kijker: 50 jaar televisie | presentator | 1999-2000 | Televisie | |
| Mystrix | scenarioschrijver | 2008 | Televisie | |
| LLiNK thema-avond voedselcrisis | presentator | 2008 | Televisie | |
| Nieuwsllink | presentator | 2008 | Televisie | |
| Memo | redacteur | onbekend | Televisie |