Oeuvre van John Appel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[John Appel|Terug naar biografie]] | [[John Appel|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| width="198" height="13" | | | width="198" height="13" | Titel | ||
| width="105" | | | width="105" | Functie | ||
| width="67" | | | width="67" | Jaartal | ||
| width="46" | | | width="46" | Medium | ||
| width="94" | | | width="94" | Opmerking | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| regie | | regie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="39" | [[Vreemden op het land]] | |||
| regie | |||
| 1989 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 185: | Regel 192: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="29" | [[Nidal | | height="29" | [[Nidal en Amir]] | ||
| regie | | regie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 222: | Regel 229: | ||
| height="26" | [[De As van Phoenix]] | | height="26" | [[De As van Phoenix]] | ||
| regie | | regie | ||
| | | 2009 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Wrong Time Wrong Place]] | |||
| regie | |||
| 2012 | |||
| bioscoop/televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[John Appel|Terug naar biografie]] | [[John Appel|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 12 nov 2014 10:13
| Titel | Functie | Jaartal | Medium | Opmerking |
| Vier mannen en een kist | regie | 1986 | televisie | |
| Radio daniëlle | regie | 1987 | film | |
| Op je ogen | regie | 1988 | televisie | |
| Vreemden op het land | regie | 1989 | televisie | |
| De werf | regie | 1991 | televisie | |
| Nieuw Amelands peil | regie | 1992 | televisie | |
| Johnny Meijer | regie | 1993 | televisie | |
| Afscheid van de Schipperkade | regie | 1995 | televisie | |
| Voorbij de droom/Peter Winnen | regie | 1996 | televisie | |
| Vredenhof | regie | 1997 | televisie | |
| De Romantische lijn | regie | 1997 | televisie | |
| Klein Litouwen | regie | 1997 | televisie | |
| Het derde kruis | regie | 1998 | televisie | |
| Outlawed | regie | 1998 | televisie | |
| Dodengang | regie | 1999 | televisie | |
| André Hazes, zij gelooft in mij | regie | 1999 | bioscoop | |
| 100 jaar Ajax | regie | 2000 | televisie | |
| Het beloofde land | regie | 2000 | televisie | |
| Groeten van de afsluitdijk | regie | 2001 | televisie | |
| Ilja Repin, schilder van de Russische ziel | regie | 2001 | televisie | |
| Kroonprins op Wieringen | regie | 2002 | televisie | |
| Naomi en haar moeder | regie | 2003 | televisie | |
| Senegal surplace | regie | 2003 | televisie | |
| De laatste overwinning (the last victory) | regie | 2003 | biosoop | |
| Sprekend Nederland | regie | 2004 | televisie | |
| Immer im herzen | regie | 2004 | televisie | |
| Nidal en Amir | regie | 2004 | televisie | |
| There goes my heart | regie | 2005 | televisie | |
| De laatste eer | regie | 2005 | televisie | |
| Trainer | regie | 2007 | televisie | |
| The Player | regie | 2009 | bioscoop | |
| De As van Phoenix | regie | 2009 | televisie |
|
| Wrong Time Wrong Place | regie | 2012 | bioscoop/televisie |