Oeuvre van Ted de Braak: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (18 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="133" height="13" | Titel | | width="133" height="13" | Titel | ||
| width="105" | | | width="105" | Functie | ||
| width="48" | | | width="48" | Jaar | ||
| width="48" | | | width="48" | Medium | ||
| width="104" | | | width="104" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted de Braak]] | |||
| acteur, zanger | |||
| onbekend | |||
| televisie | |||
| * Niet uitgezonden ruw materiaal waarin Ted de Braak vertelt hoe hij aankijkt tegen de milieuproblematiek. Dit in het kader van een milieucampagne van VROM. | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Draai-jij-of-draai-ik]] | |||
| presentator | |||
| onbekend | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Farce Majeure]] | | height="13" | [[Farce Majeure]] | ||
| acteur, zanger | |||
| 1966-1976, 1983-1986 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Psychospot]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1970 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 29: | Regel 50: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niet bekend - 2955]] | |||
| presentator | |||
| 1974 | |||
| Radio | |||
|* Samenvatting van de slotavond van de actie Geven voor leven (Taak ID 578045) | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Toi, toi, toi bij Ted]] | | height="13" | [[Toi, toi, toi bij Ted]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1974 | | 1974-1975 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ted bij Stoppelhaene]] | |||
| presentator | |||
| 1975 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 48: | Regel 83: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een kind van vijf miljoen]] | |||
| acteur | |||
| 1978 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Laden maar]] | |||
| acteur | |||
| 1978 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 75: | Regel 124: | ||
| height="13" | [[1-2-3-show]] | | height="13" | [[1-2-3-show]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | 1983-1986 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 82: | Regel 131: | ||
| height="13" | [[Ted tijd]] | | height="13" | [[Ted tijd]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1985 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De leeuw moet los]] | |||
| acteur | |||
| 1985 | | 1985 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 90: | Regel 146: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1985-1986 | | 1985-1986 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het hart klopt bij u aan]] | |||
| presentator | |||
| 1985 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 158: | Regel 221: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Hoogtepunten uit Ted's familiespelshow]] | | height="13" | [[Hoogtepunten uit Ted's familiespelshow]] | ||
| presentator | |||
| 1989 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jubileumspel]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Regel 189: | Regel 259: | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| televisie | | televisie | ||
|   | |  : | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 202: | Regel 272: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1991-1992 | | 1991-1992 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Familieliedjes]] | |||
| zanger | |||
| 1992 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 218: | Regel 295: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Farce Majeure weerzien]] | |||
| acteur, zanger | |||
| 2003 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Meer Farce Majeure]] | |||
| acteur, zanger | |||
| 2004 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TV-comeback]] | |||
| presentator, zanger | |||
| 2006 | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |||
[[Ted de Braak|Terug naar de biografie]] | |||
Huidige versie van 25 mrt 2010 12:08
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Ted de Braak | acteur, zanger | onbekend | televisie | * Niet uitgezonden ruw materiaal waarin Ted de Braak vertelt hoe hij aankijkt tegen de milieuproblematiek. Dit in het kader van een milieucampagne van VROM. |
| Draai-jij-of-draai-ik | presentator | onbekend | radio | |
| Farce Majeure | acteur, zanger | 1966-1976, 1983-1986 | televisie | |
| Psychospot | presentator | 1970 | televisie | |
| Met liedjes het jaar uit | presentator | 1972 | televisie | |
| Dank u wel ... Alstublieft | presentator | 1974 | televisie | |
| Niet bekend - 2955 | presentator | 1974 | Radio | * Samenvatting van de slotavond van de actie Geven voor leven (Taak ID 578045) |
| Toi, toi, toi bij Ted | presentator | 1974-1975 | televisie | |
| Ted bij Stoppelhaene | presentator | 1975 | televisie | |
| Bloemengala 1976 | presentator | 1976 | televisie | |
| Ted's S.S.T.T. show | presentator | 1977 | televisie | |
| Een kind van vijf miljoen | acteur | 1978 | televisie | |
| Laden maar | acteur | 1978 | televisie | |
| Ted show | presentator | 1978-1984 | televisie | |
| De abb show | presentator | 1980 | televisie | |
| De muziek van Harry de Groot | presentator | 1982 | televisie | |
| 1-2-3-show | presentator | 1983-1986 | televisie | |
| Ted tijd | presentator | 1985 | televisie | |
| De leeuw moet los | acteur | 1985 | televisie | |
| De 1-2-3 Lotto show | presentator | 1985-1986 | televisie | |
| Het hart klopt bij u aan | presentator | 1985 | televisie | |
| Laat uw hart spreken | presentator | 1985 | televisie | |
| Zonnebloemgala | presentator | 1985, 1987 | televisie | |
| KRO's boven mijn pet show | presentator | 1987 | televisie | |
| Wat een tijd | presentator | 1987-1988 | televisie | |
| I believe in music | commentator | 1988 | televisie | |
| Spoorzoekersshow | presentator | 1988 | televisie | |
| Stralend weerzien | presentator | 1988 | televisie | |
| KRO komt langs in ... | presentator | 1988 | televisie | |
| Van 12 tot 2 | presentator | 1988 | radio | |
| Hoogtepunten uit Ted's familiespelshow | presentator | 1989 | televisie | |
| Jubileumspel | presentator | 1989 | televisie | |
| Ted's familiespelshow | presentator | 1989-1993 | televisie | |
| Ted's lunchpakket | verslaggever, presentator | 1990-1993 | radio | |
| Ted's televisite | presentator | 1990 | televisie | |
| Wees wijs met de Wadden-show | presentator | 1990 | televisie |  : |
| Ted's oudejaarsavondshow | presentator | 1990-1993 | televisie | |
| Ted à tête met ... | presentator | 1991-1992 | televisie | |
| Familieliedjes | zanger | 1992 | televisie | |
| Geef om de toekomst | presentator | 1992 | televisie | |
| Topscore | presentator | 1994 | televisie | |
| Farce Majeure weerzien | acteur, zanger | 2003 | televisie | |
| Meer Farce Majeure | acteur, zanger | 2004 | televisie |
|
| TV-comeback | presentator, zanger | 2006 | televisie |