Gallery: Je kunt het toch niet meenemen (1956): verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set=== Werkfoto's geschoten op de set van ''Vogel vlieg de wereld in'' 19 juli 1955. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding:56105-...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Op de set===
===Op de set===


Werkfoto's geschoten op de set van ''Vogel vlieg de wereld in'' 19 juli 1955.
Werkfoto's geschoten op de set van ''Je kunt het toch niet meenemen '' op 10 oktober 1956. Te zien zijn o.a. [[G.B.J.Hiltermann]], [[Ton Hazebos]], [[Peter Zwart]], [[Huub Martron]] en [[Willy Ruys]]


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 9: Regel 9:
| width="50" | [[Afbeelding:56105-3.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-3.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-6.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-6.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-7.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-7.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-9.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-9.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-10.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-11.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-12.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-13.png|thumb|200px| [[G.B.J.Hiltermann]]]]   
| width="50" | [[Afbeelding:56105-13.png|thumb|200px| [[G.B.J.Hiltermann]]]]   
| width="50" | [[Afbeelding:56105-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-15.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-15.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-18.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-18.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-21.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-21.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-23.png|thumb|200px|[[Ton Hazebos]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-23.png|thumb|200px|[[Ton Hazebos]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-24.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-25.png|thumb|200px|[[Peter Zwart]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-25.png|thumb|200px|[[Peter Zwart]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-27.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-27.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-29.png|thumb|200px|[[Huub Matron]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-29.png|thumb|200px|[[Huub Matron]]]]  
| width="50" | [[Afbeelding:56105-30.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-30.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-32.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-32.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-33.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-33.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-34.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-34.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-35.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-35.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-36.png|thumb|200px|[[Maxim Hamel]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-36.png|thumb|200px|[[Maxim Hamel]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-37.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-37.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-38.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-38.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-39.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-39.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-40.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-40.png|thumb|200px|[[Huub Martron]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-41.png|thumb|200px|[[Willy Ruys]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-41.png|thumb|200px|[[Willy Ruys]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-42.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-42.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:56105-43.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-43.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-44.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:56105-44.png|thumb|200px]]
|}
|}


[[Je kunt het toch niet meenemen (1956)|Terug naar productie]]
[[Je kunt het toch niet meenemen (1956)|Terug naar productie]]

Huidige versie van 26 mei 2010 15:09

Op de set

Werkfoto's geschoten op de set van Je kunt het toch niet meenemen op 10 oktober 1956. Te zien zijn o.a. G.B.J.Hiltermann, Ton Hazebos, Peter Zwart, Huub Martron en Willy Ruys

G.B.J.Hiltermann
Ton Hazebos
Peter Zwart
Huub Matron
Maxim Hamel
Huub Martron
Huub Martron
Willy Ruys
Terug naar productie