Gallery: De stille kracht: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Liselotte Doeswijk (overleg | bijdragen)
 
(4 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Decorontwerp===
Ontwerpschetsen van [[Wim Bijmoer]] voor ''[[De stille kracht]]''.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:De stille kracht 1.jpg|thumb|300px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:De stille kracht 2.jpg|thumb|300px|]]
|}
===Op de set===
===Op de set===


Regel 5: Regel 14:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:7389-1_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-1_pos.png|thumb|200px|Decorontwerper [[Wim Bijmoer]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-6_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-6_pos.png|thumb|200px|[[Pleuni Touw]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-13_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-13_pos.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:7389-18_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-18_pos.png|thumb|200px|[[Pleuni Touw]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-22_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-22_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-32_pos.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:7389-32_pos.png|thumb|200px]]
Regel 18: Regel 27:
|}
|}


Enkele foto's genomen op de set van ''De stille kracht'' op 2 februari 1973. Uitzending: 1 april 1974.  
Enkele foto's genomen op de set van ''De stille kracht'' op 3 februari 1973. Uitzending: 1 april 1974.  


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 28: Regel 37:




[[De stille kracht|Terug naar productie]]
[[De stille kracht|Terug naar productie]]

Huidige versie van 1 okt 2014 15:17

Decorontwerp

Ontwerpschetsen van Wim Bijmoer voor De stille kracht.

Op de set

Enkele foto's genomen op de set van De stille kracht op 29 januari 1973.

Decorontwerper Wim Bijmoer
Pleuni Touw
Pleuni Touw

Enkele foto's genomen op de set van De stille kracht op 3 februari 1973. Uitzending: 1 april 1974.


Terug naar productie