Gallery: Top of flop: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting
Mvkooij (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(5 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
[[Top of flop|Terug naar productie]]
===Op de set===


Foto's genomen op de set van ''[[Top of flop]]'' in 1963.
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 7: Regel 8:
| width="50" | [[Afbeelding:6349-3.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6349-3.png‎|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:6349-4.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6349-5.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6349-22.png|thumb|200px|Jury [[Johnny Lion]], [[Daisy Bell]] en [[Willem Duys]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:6349-22.png|thumb|200px|Jury Johnny Lion, Daisy Bell en Willem Duys]]
| width="50" | [[Afbeelding:6349-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6349-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-1_pos.png|thumb|200px|Presentator [[Herman Stok]] met juryleden [[Yoka Berretty]] en [[Rob de Nijs]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-2_pos.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-3_pos.png‎|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:6318a-4_pos.png|thumb|200px]]


|}
|}
[[Top of flop|Terug naar productie]]

Huidige versie van 22 feb 2011 09:27

Op de set

Foto's genomen op de set van Top of flop in 1963.

Jury Johnny Lion, Daisy Bell en Willem Duys
Presentator Herman Stok met juryleden Yoka Berretty en Rob de Nijs
Terug naar productie