Gallery: The Beatles: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Bvspall (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 16: Regel 16:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-7.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-7.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-8.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-9.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-9.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-12.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-12.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-13.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-14.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-15.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-15.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-16.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-17.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-18.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-18.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-19.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-20.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-21.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-21.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-22.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-23.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-23.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-24.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-24.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-25.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-25.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-26.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-27.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-27.png|thumb|200px|Presentator Herman Stok tussen de band en uitzinnige fans]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-28.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-29.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-29.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-30.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-31.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-30.png|thumb|200px|Paul McCartney en George Harrison]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-34.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-31.png|thumb|200px|Paul McCartney en George Harrison]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-36.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-KB-34.png|thumb|200px|Paul George en John]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-35.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-36.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-37.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-37.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-38.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-38.png|thumb|200px| John Lennon]]
| width="50" | [[Afbeelding:64228-kb-39.png|thumb|200px| Paul McCartney ]]
|}
|}




[[The Beatles (productie)|Terug naar productie]]
[[The Beatles (productie)|Terug naar productie]]

Huidige versie van 12 nov 2009 13:37

In de studio

Enkele foto's genomen op de set van het gelegenheidsprogramma rondom The Beatles op 5 juni 1964. Naast The Beatles zijn ook presentator Herman Stok en opnameleider Arie van Diermen te zien.

Presentator Herman Stok tussen de band en uitzinnige fans
Paul McCartney en George Harrison
Paul McCartney en George Harrison
Paul George en John
John Lennon
Paul McCartney


Terug naar productie