Oeuvre van Hans Heijnen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (11 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="81" | Medium | | width="81" | Medium | ||
| width="39" | Jaar | | width="39" | Jaar | ||
| width="97" | Opmerkingen | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 19: | Regel 20: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Lekker weertje, mijnheer Pradhan!]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1989 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 52: | Regel 59: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Het geheim van Ossenisse]] | | height="13" | [[Het geheim van Ossenisse]] | ||
| regisseur,scenarioschrijver | | regisseur, scenarioschrijver | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Regel 64: | Regel 71: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Strike out]] | | height="13" | [[Strike out]] | ||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De waterwolf van Itteren]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Uncle Frank]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 93: | Regel 112: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Walgett | | height="13" | [[Walgett War: the three factor]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 164: | Regel 183: | ||
| 2008 | | 2008 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Groetjes uit Libanon]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De Onrendabelen]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Marskramers van God]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2010 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Getuige 1 minuut]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2010 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Achter de brug]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2012 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Daar komen de buren]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2012 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Lee Towers, The Voice of Rotterdam]] | |||
| regisseur, scenarioschrijver | |||
| televisie | |||
| 2013 | |||
|} | |} | ||
[[Hans Heijnen|Terug naar biografie]] | [[Hans Heijnen|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 29 jan 2013 13:23
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen |
| The making of Amsterdamned | regisseur | televisie | 1988 | |
| Nashville - Urk | regisseur | televisie | 1988 | |
| Lekker weertje, mijnheer Pradhan! | regisseur | televisie | 1989 | |
| Broeiend ongenoegen | regisseur | televisie | 1992 | |
| Eindstation Pauluskerk | regisseur,scenarioschrijver | televisie | 1992 | |
| Rockin' Ramona | regisseur | televisie | 1993 | |
| Juf, mijn pen lekt | regisseur | televisie | 1993 | |
| Ga met mij mee naar Hawaii | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 1994 | |
| Het geheim van Ossenisse | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 1995 | |
| Na de oorlog | regisseur | televisie | 1995 | |
| Strike out | regisseur | televisie | 1996 | |
| De waterwolf van Itteren | regisseur | televisie | 1996 | |
| Uncle Frank | regisseur | televisie | 1996 | |
| Lisdoonvarna, Lourdes of Love | regisseur | televisie | 1998 | |
| De peetvaders van Soweto | regisseur | televisie | 1998 | |
| Vrekken: ontevredenheid kost geld | regisseur | televisie | 1999 | |
| Bokken en Geiten | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2000 | |
| Walgett War: the three factor | regisseur | televisie | 2000 | |
| Viva boer Gerrit | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2000 | |
| Herrie | regisseur | televisie | 2001 | |
| Midweek | regisseur | televisie | 2002 | |
| The show must go on | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2003 | |
| Zoveel talent | regisseur, samensteller | televisie | 2003 | |
| Rex Gildo De val van een Schlagerkoning | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2004 | |
| Het Surinaamse legioen | regisseur, scanarioschrijver | televisie | 2005 | |
| De duivel is slim | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2005 | |
| Heilige Rosa | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2006 | |
| George Sluizer - Filmen over grenzen | regisseur | televisie | 2006 | |
| Johnny Hoes - Och was ik maar... | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2008 | |
| Groetjes uit Libanon | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2009 | |
| De Onrendabelen | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2009 | |
| Marskramers van God | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2010 | |
| Getuige 1 minuut | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2010 | |
| Achter de brug | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2012 | |
| Daar komen de buren | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2012 | |
| Lee Towers, The Voice of Rotterdam | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2013 |