Oeuvre Freek de Jonge: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie ===Radio, Televisie en Film=== {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Freek de Jonge|Terug naar biografie]] | [[Freek de Jonge|Terug naar biografie]] | ||
=== | ===Film, radio, theater en televisie=== | ||
Veel theatervoorstellingen van Freek de Jonge zijn uitgezonden op televisie. Een groot aantal is beschikbaar in de archieven van Beeld en Geluid. | |||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| Regel 8: | Regel 11: | ||
| width="48" | Jaartal | | width="48" | Jaartal | ||
| width="63" | Medium | | width="63" | Medium | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Neerlands Hoop|Neerlands Hoop in Bange Dagen]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1968 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 20: | Regel 29: | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Neerlands Hoop in Panama | |||
| tekst en spel | |||
| 1971 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Plankenkoorts | |||
| tekst en spel | |||
| 1972 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Neerlands Hoop express]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1973 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Ingenaaid of Gebonden | |||
| tekst en spel | |||
| 1975 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Interieur | |||
| tekst en spel | |||
| 1976 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Arbeider dat komt er van]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1978 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tol van de roem]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1978 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De vrouw als medemens]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1978 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Offsmboet Ippq Dpef (Neerlands Hoop Code)]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1978 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bloed aan de paal]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1978 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De komiek]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1980 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tragiek]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1980 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De mars]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1981 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 28: | Regel 115: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De | | height="13" | [[De mythe]] | ||
| tekst en spel | |||
| 1982 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De openbaring]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1982 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De illusionist]] | |||
| acteur, scenarist | | acteur, scenarist | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| Regel 34: | Regel 133: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een | | height="13" | [[Een gebaar]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| Regel 40: | Regel 139: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De | | height="13" | [[Een verademing]] | ||
| tekst en spel | |||
| 1984 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Stroman en Trawanten]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1984 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De bedevaart]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1985 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De finale]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1985 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De kkkomediant]] | |||
| acteur, scenarist | | acteur, scenarist | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| Regel 46: | Regel 169: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Freek's | | height="13" | [[De pretentie]] | ||
| tekst en spel | |||
| 1987 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het damestasje]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1987 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De goeroe en de dissident]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1988 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ontlading]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1989 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Volgende]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1989 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Losse nummers]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1991 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De estafette]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1992 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | King Lear | |||
| Acteur | |||
| 1993 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tol]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1994 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Koning Lear en andere drama's]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1994 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Minetti | |||
| tekst en spel | |||
| 1994 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dankzij de dijken ]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1995 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De oh-getuige]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1995 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Freek's humorparade]] | |||
| | | | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Regel 52: | Regel 253: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De Avonden]], aflevering: [[De | | height="26" | [[De Avonden]], aflevering: [[De brand]] | ||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Radio | | Radio | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het luik]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1996 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Langzame Liedjes]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1996 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 64: | Regel 277: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[Gemeen goed]] | ||
| tekst en spel | |||
| 1997 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Paparazzia]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1997 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rapsodia (de toegift)]] | |||
| tekst en spel | |||
| 1997 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | IPV (in plaats van) | |||
| tekst en spel | |||
| 1998 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De grens]] | |||
| | | | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 70: | Regel 307: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="38" | [[De Conferencier, het boekenweekgeschenk en de leugen]] | ||
| | | tekst en spel | ||
| 2000 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De gillende keukenmeid]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2000 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Die Lustige Witwe | |||
| Acteur | |||
| 2000 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het laatste oordeel]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2001 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Parlando]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2002 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De kneep]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2003 | | 2003 | ||
| | | theater | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[De stemming van de week]] | ||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Regel 82: | Regel 349: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[De stemming]] | ||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Laat de revue passeren]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2003 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Midzomernachtdroom]] | |||
| Verteller | |||
| 2003 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Studio Sport]], [[sportgala 2003]] | |||
| optreden | |||
| 2003 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voor alle fans]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2003 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 94: | Regel 385: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Cordon Sanitaire]] | ||
| tekst en spel | |||
| 2005 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Freek doet de deur dicht]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2005 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Freek kortgehouden]] | |||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 100: | Regel 403: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[Live in Westwoud]] | ||
| tekst en spel | |||
| 2005 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De dienst van Freek]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2006 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De stemming Freek de Jonge|De stemming]] | |||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 106: | Regel 421: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[De stemmingmakerijk]] | ||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 112: | Regel 427: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De week van het jaar]], aflevering:[[De | | height="13" | [[Freek doet deur open]] | ||
| tekst en spel | |||
| 2006 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De laatste lach]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2007 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De toeschouwer]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2007 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Los van de wereld]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2007 | |||
| theater | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De week van het jaar]], aflevering:[[De limiet]] | |||
| tekst en spel | | tekst en spel | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| televisie | | televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het eerste uur]] | |||
| tekst en spel | |||
| 2009 | |||
| theater | |||
|} | |} | ||
===Boeken=== | |||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | |||
|- valign="top" | |||
|style="font-weight:bold" width="166" height="13" | Boeken | |||
| width="53" | | |||
| width="48" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Het Damestasje | |||
| auteur | |||
| 1987 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Zaansch Veem | |||
| auteur | |||
| 1987 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Iets rijmt op niets | |||
| auteur | |||
| 1990 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | De Brillenkoker | |||
| auteur | |||
| 1990 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Neerlands Bloed | |||
| auteur | |||
| 1991 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Opa's wijsvinger | |||
| auteur | |||
| 1993 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | De Rode Draad | |||
| auteur | |||
| 1995 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | De Hoekvlag | |||
| auteur | |||
| 2000 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Door de knieeën | |||
| auteur | |||
| 2004 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Leven na de Dood | |||
| auteur | |||
| 2004 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Wees niet Bang | |||
| auteur | |||
| 2005 | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Als je me nu nog niet kent | |||
| auteur | |||
| 2005 | |||
|} | |||
[[Freek de Jonge|Terug naar biografie]] | [[Freek de Jonge|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 30 jun 2009 13:11
Film, radio, theater en televisie
Veel theatervoorstellingen van Freek de Jonge zijn uitgezonden op televisie. Een groot aantal is beschikbaar in de archieven van Beeld en Geluid.
| Titel | Functie | Jaartal | Medium |
| Neerlands Hoop in Bange Dagen | tekst en spel | 1968 | theater |
| Studentenhaver | tekst en spel | 1968 | Televisie |
| Mira | acteur | 1971 | Bioscoop |
| Neerlands Hoop in Panama | tekst en spel | 1971 | theater |
| Plankenkoorts | tekst en spel | 1972 | theater |
| Neerlands Hoop express | tekst en spel | 1973 | theater |
| Ingenaaid of Gebonden | tekst en spel | 1975 | theater |
| Interieur | tekst en spel | 1976 | theater |
| Arbeider dat komt er van | tekst en spel | 1978 | theater |
| De tol van de roem | tekst en spel | 1978 | theater |
| De vrouw als medemens | tekst en spel | 1978 | theater |
| Offsmboet Ippq Dpef (Neerlands Hoop Code) | tekst en spel | 1978 | theater |
| Bloed aan de paal | tekst en spel | 1978 | theater |
| De komiek | tekst en spel | 1980 | theater |
| De tragiek | tekst en spel | 1980 | theater |
| De mars | tekst en spel | 1981 | theater |
| Holland Festival | presentator | 1981 | Televisie |
| De mythe | tekst en spel | 1982 | theater |
| De openbaring | tekst en spel | 1982 | theater |
| De illusionist | acteur, scenarist | 1983 | Bioscoop |
| Een gebaar | presentator | 1983 | Televisie |
| Een verademing | tekst en spel | 1984 | theater |
| Stroman en Trawanten | tekst en spel | 1984 | theater |
| De bedevaart | tekst en spel | 1985 | theater |
| De finale | tekst en spel | 1985 | theater |
| De kkkomediant | acteur, scenarist | 1986 | Bioscoop |
| De pretentie | tekst en spel | 1987 | theater |
| Het damestasje | tekst en spel | 1987 | theater |
| De goeroe en de dissident | tekst en spel | 1988 | theater |
| De ontlading | tekst en spel | 1989 | theater |
| De Volgende | tekst en spel | 1989 | theater |
| Losse nummers | tekst en spel | 1991 | theater |
| De estafette | tekst en spel | 1992 | theater |
| King Lear | Acteur | 1993 | theater |
| De tol | tekst en spel | 1994 | theater |
| Koning Lear en andere drama's | tekst en spel | 1994 | theater |
| Minetti | tekst en spel | 1994 | theater |
| Dankzij de dijken | tekst en spel | 1995 | theater |
| De oh-getuige | tekst en spel | 1995 | theater |
| Freek's humorparade | 1995 | televisie | |
| De Avonden, aflevering: De brand | tekst en spel | 1996 | Radio |
| Het luik | tekst en spel | 1996 | theater |
| Langzame Liedjes | tekst en spel | 1996 | theater |
| Zomergasten | Presentator | 1996 | televisie |
| Gemeen goed | tekst en spel | 1997 | theater |
| Paparazzia | tekst en spel | 1997 | theater |
| Rapsodia (de toegift) | tekst en spel | 1997 | theater |
| IPV (in plaats van) | tekst en spel | 1998 | theater |
| De grens | 1999 | televisie | |
| De Conferencier, het boekenweekgeschenk en de leugen | tekst en spel | 2000 | theater |
| De gillende keukenmeid | tekst en spel | 2000 | theater |
| Die Lustige Witwe | Acteur | 2000 | theater |
| Het laatste oordeel | tekst en spel | 2001 | theater |
| Parlando | tekst en spel | 2002 | theater |
| De kneep | tekst en spel | 2003 | theater |
| De stemming van de week | tekst en spel | 2003 | televisie |
| De stemming | tekst en spel | 2003 | televisie |
| Laat de revue passeren | tekst en spel | 2003 | theater |
| Midzomernachtdroom | Verteller | 2003 | theater |
| Studio Sport, sportgala 2003 | optreden | 2003 | Televisie |
| Voor alle fans | tekst en spel | 2003 | theater |
| De Vergrijzing | tekst en spel | 2004 | televisie |
| Cordon Sanitaire | tekst en spel | 2005 | theater |
| Freek doet de deur dicht | tekst en spel | 2005 | theater |
| Freek kortgehouden | tekst en spel | 2005 | televisie |
| Live in Westwoud | tekst en spel | 2005 | theater |
| De dienst van Freek | tekst en spel | 2006 | theater |
| De stemming | tekst en spel | 2006 | televisie |
| De stemmingmakerijk | tekst en spel | 2006 | televisie |
| Freek doet deur open | tekst en spel | 2006 | theater |
| De laatste lach | tekst en spel | 2007 | theater |
| De toeschouwer | tekst en spel | 2007 | theater |
| Los van de wereld | tekst en spel | 2007 | theater |
| De week van het jaar, aflevering:De limiet | tekst en spel | 2008 | televisie |
| Het eerste uur | tekst en spel | 2009 | theater |
Boeken
| Boeken | ||
| Het Damestasje | auteur | 1987 |
| Zaansch Veem | auteur | 1987 |
| Iets rijmt op niets | auteur | 1990 |
| De Brillenkoker | auteur | 1990 |
| Neerlands Bloed | auteur | 1991 |
| Opa's wijsvinger | auteur | 1993 |
| De Rode Draad | auteur | 1995 |
| De Hoekvlag | auteur | 2000 |
| Door de knieeën | auteur | 2004 |
| Leven na de Dood | auteur | 2004 |
| Wees niet Bang | auteur | 2005 |
| Als je me nu nog niet kent | auteur | 2005 |