Oeuvre van Nico Crama: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (21 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Nico Crama|Terug naar biografie]] | [[Nico Crama|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign=" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="218" height="13" | titel | | width="218" height="13" | titel | ||
| width="178" | functie | | width="178" | functie | ||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| width="66" | opmerking | | width="66" | opmerking | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Impressions de Paris]] | | height="13" | [[Impressions de Paris]] | ||
| idee, camera, montage | | idee, camera, montage | ||
| 1953 | | 1953 | ||
| 8mm | | film, 8mm | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een dorpsgemeenschap in | | height="13" | [[Een dorpsgemeenschap in het Mangrovegebied]] | ||
| montage | | montage | ||
| 1958 | | 1958 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Première stemming]] | |||
| filmdocent | |||
| 1959 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zwavelzuur]] | | height="13" | [[Zwavelzuur]] | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| 1960 | | 1960 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Onze School]] | |||
| filmdocent | |||
| 1960 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Netsuke]] | | height="13" | [[Netsuke]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Erasmus, de stem van de rede]] | | height="13" | [[Erasmus, de stem van de rede]] | ||
| regieassistent en montage | | regieassistent en montage | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bokkerijders]] | |||
| filmdocent | |||
| 1961 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Images fantastiques]] | | height="13" | [[Images fantastiques]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Na zestien jaar]] | | height="13" | [[Na zestien jaar]] | ||
| samenstelling | | samenstelling | ||
| 1962 | | 1962 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De mooiste tijd]] | | height="13" | [[De mooiste tijd]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De nieuweling]] | |||
| filmdocent | |||
| 1963 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Examen]] | |||
| filmdocent | |||
| 1964 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Minuten beslissen]] | | height="13" | [[Minuten beslissen]] | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De woekeraar]] | |||
| filmdocent | |||
| 1965 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het witte doek]] | | height="13" | [[Het witte doek]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Museum, museum]] | | height="13" | [[Museum, museum]] | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | | film | ||
| niet voltooid | | niet voltooid | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een stad gebouwd van stemmen]] | | height="13" | [[Een stad gebouwd van stemmen]] | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De bloemen]] | | height="13" | [[De bloemen]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Meetkundige grondconstructies]] | | height="13" | [[Meetkundige grondconstructies]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een feestdag]] | | height="13" | [[Een feestdag]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De Hoge Veluwe]] | | height="13" | [[De Hoge Veluwe]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het Nationale Park]] | | height="13" | [[Het Nationale Park]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1967 | | 1967 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[GeREGELd leven]] | | height="13" | [[GeREGELd leven]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Reclassering]] | | height="13" | [[Reclassering]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 142: | Regel 185: | ||
| reclamespot | | reclamespot | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Tri-fantasie]] | |||
| filmdocent | |||
| 1968 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bouwfilm Rijnlands Lyceum Oegstgeest]] | |||
| filmdocent | |||
| 1968 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het oponthoud]] | | height="13" | [[Het oponthoud]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Flinkevleugel]] | | height="13" | [[Flinkevleugel]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kinderbescherming (TV spot)]] | | height="13" | [[Kinderbescherming (TV spot)]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 163: | Regel 220: | ||
| reclamespot | | reclamespot | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Mister X]] | | height="13" | [[Mister X]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Reclassering (Tekenfilm)]] | | height="13" | [[Reclassering (Tekenfilm)]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Fotoportret]] | | height="13" | [[Fotoportret]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Algemene Bijstandswet]] | | height="13" | [[Algemene Bijstandswet]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 191: | Regel 248: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Waddenzee - vogelland]] | | height="13" | [[Waddenzee - vogelland]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Stemmen]] | | height="13" | [[Stemmen (reclame)]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| Regel 205: | Regel 262: | ||
| reclamespot | | reclamespot | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Douwe van den Berg ongewenst]] | | height="13" | [[Douwe van den Berg ongewenst]] | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De stuiter]] | | height="13" | [[De stuiter]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De worstelaar]] | | height="13" | [[De worstelaar]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Daumier, verslaggever van zijn tijd]] | | height="13" | [[Daumier, verslaggever van zijn tijd]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[l'Artichaut]] | | height="13" | [[l'Artichaut]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Goede voeding]] | | height="13" | [[Goede voeding]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 247: | Regel 304: | ||
| reclamespot | | reclamespot | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Uw hart...uw leven]] | | height="13" | [[Uw hart... uw leven]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| Regel 254: | Regel 311: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Butterfly R.I.P. 1975]] | | height="13" | [[Butterfly R.I.P. 1975]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| | | film | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het gat van Scheveningen]] | |||
| filmdocent | |||
| 1973 | |||
| Scholieren- en studentenfilms | |||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Piet Mondriaan]] | | height="13" | [[Piet Mondriaan]] | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Piet Mondrian's New York Studio]] | | height="13" | [[Piet Mondrian's New York Studio]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kleur]] | | height="13" | [[Kleur]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Opera Mechanica]] | | height="13" | [[Opera Mechanica]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Zelfportret]] | | height="13" | [[Zelfportret]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sosoon]] | | height="13" | [[Sosoon]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[It's Me]] | | height="13" | [[It's Me]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[CubeMENcube]] | | height="13" | [[CubeMENcube]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sportflesh]] | | height="13" | [[Sportflesh]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | ''Wilde ganzen'' | ||
| productie | | productie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| Regel 331: | Regel 395: | ||
| niet voltooid | | niet voltooid | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ei om zeep]] | | height="13" | [[Ei om zeep]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[A | | height="13" | [[A taste of happiness]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Oh My Darling]] | | height="13" | [[Oh My Darling]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Salut Marie]] | | height="13" | [[Salut Marie]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[It Wasn't Easy]] | | height="13" | [[It Wasn't Easy]] | ||
| Research, scenario en regie | | Research, scenario en regie | ||
| Regel 366: | Regel 430: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Zijn wij niet rijk geworden?]] | | height="13" | [[Zijn wij niet rijk geworden?]] | ||
| Research, scenario en regie | | Research, scenario en regie | ||
| Regel 373: | Regel 437: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Inflatable Alphabet]] | | height="13" | [[The Inflatable Alphabet]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een verticaal accent]] | | height="13" | [[Een verticaal accent]] | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[From the Ashes of War]] | | height="13" | [[From the Ashes of War]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 394: | Regel 458: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Co Hoedeman, animator]] | | height="13" | [[Co Hoedeman, animator]] | ||
| regie | | regie | ||
| Regel 401: | Regel 465: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De Amerikaanse droom]] / [[The Dutch Connection]] | | height="13" | [[De Amerikaanse droom]] / [[The Dutch Connection]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Oh What a Knight]] | | height="13" | [[Oh What a Knight]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het scheppen van een koe]] | | height="13" | [[Het scheppen van een koe]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De weg omhoog]] | | height="13" | [[De weg omhoog]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Passage: A Richard Erdman Sculpture]] | | height="13" | [[Passage: A Richard Erdman Sculpture]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Beeld voor beeld]] | | height="13" | [[Beeld voor beeld]] | ||
| Scenario, regie en productie | | Scenario, regie en productie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Spiegeleiland]] | | height="13" | [[Spiegeleiland]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1985 | | 1985 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De karakters]] | | height="13" | [[De karakters]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[In goede aarde]] | | height="13" | [[In goede aarde]] | ||
| regie en productie | | regie en productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sport gehandicapten]] | | height="13" | [[Sport gehandicapten]] | ||
| scenario en regie | | scenario en regie | ||
| Regel 471: | Regel 535: | ||
| socutera | | socutera | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Museum]] | | height="13" | [[Museum]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het museum]] | | height="13" | [[Het museum]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Museum/mausoleum]] | | height="13" | [[Museum/mausoleum]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Artis]] | | height="13" | [[Artis]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Boulevard of Broken Dreams]] | | height="13" | [[The Boulevard of Broken Dreams]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 506: | Regel 570: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De schrijver en de dood]] | | height="13" | [[De schrijver en de dood]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Musca]] | | height="13" | [[Musca]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Uncles and Aunts (I)]] | | height="13" | [[Uncles and Aunts (I)]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Vincent and Me]] | | height="13" | [[Vincent and Me]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Vanessa atalanta: de trektocht van een vlinder]] | | height="13" | [[Vanessa atalanta: de trektocht van een vlinder]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[The Water People]] | | height="13" | [[The Water People]] | ||
| productie | | productie | ||
| Regel 548: | Regel 612: | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Back to the Inkwell]] | | height="13" | [[Back to the Inkwell]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Uncles and Aunts II]] | | height="13" | [[Uncles and Aunts II]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Uncles and Aunts III]] | | height="13" | [[Uncles and Aunts III]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Hotel Narcis]] | | height="13" | [[Hotel Narcis]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Capriccio]] | | height="13" | [[Capriccio]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Fuga]] | | height="13" | [[Fuga]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[A History of the Netherlands]] | | height="13" | [[A History of the Netherlands]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | ''Festivalleader Valladolid'' | ||
| productie | | productie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign=" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[3 Misses]] | | height="13" | [[3 Misses]] | ||
| productie | | productie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
Huidige versie van 29 mrt 2019 12:00
| titel | functie | jaartal | medium | opmerking |
| Impressions de Paris | idee, camera, montage | 1953 | film, 8mm | |
| Een dorpsgemeenschap in het Mangrovegebied | montage | 1958 | film | |
| Première stemming | filmdocent | 1959 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Zwavelzuur | scenario en regie | 1960 | film | |
| Onze School | filmdocent | 1960 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Netsuke | Scenario, regie en productie | 1961 | film | |
| Erasmus, de stem van de rede | regieassistent en montage | 1961 | film | |
| Bokkerijders | filmdocent | 1961 | Scholieren- en studentenfilms |
|
| Images fantastiques | Scenario, regie en productie | 1962 | film | |
| Na zestien jaar | samenstelling | 1962 | film | |
| De mooiste tijd | Scenario, regie en productie | 1963 | film | |
| De nieuweling | filmdocent | 1963 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Examen | filmdocent | 1964 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Minuten beslissen | scenario en regie | 1964 | film | |
| De woekeraar | filmdocent | 1965 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Het witte doek | Scenario, regie en productie | 1965 | film | |
| Museum, museum | regie en productie | 1965 | film | niet voltooid |
| Een stad gebouwd van stemmen | scenario en regie | 1967 | film | |
| De bloemen | productie | 1967 | film | |
| Meetkundige grondconstructies | productie | 1967 | film | |
| Een feestdag | productie | 1967 | film | |
| De Hoge Veluwe | productie | 1967 | film | |
| Het Nationale Park | productie | 1967 | film | |
| GeREGELd leven | productie | 1968 | film | |
| Reclassering | productie | 1968 | televisie | reclamespot |
| Tri-fantasie | filmdocent | 1968 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Bouwfilm Rijnlands Lyceum Oegstgeest | filmdocent | 1968 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Het oponthoud | Scenario, regie en productie | 1969 | film | |
| Flinkevleugel | productie | 1969 | film | |
| Kinderbescherming (TV spot) | productie | 1969 | televisie | reclamespot |
| Mister X | productie | 1969 | film | |
| Reclassering (Tekenfilm) | productie | 1969 | film | |
| Fotoportret | Scenario, regie en productie | 1970 | film | |
| Algemene Bijstandswet | productie | 1970 | televisie | |
| Waddenzee - vogelland | productie | 1970 | film | |
| Stemmen (reclame) | productie | 1971 | televisie | reclamespot |
| Douwe van den Berg ongewenst | regie en productie | 1971 | film | |
| De stuiter | productie | 1971 | film | |
| De worstelaar | productie | 1971 | film | |
| Daumier, verslaggever van zijn tijd | Scenario, regie en productie | 1971 | film | |
| l'Artichaut | productie | 1972 | film | |
| Goede voeding | productie | 1972 | televisie | reclamespot |
| Uw hart... uw leven | productie | 1972 | televisie | |
| Butterfly R.I.P. 1975 | productie | 1972 | film | |
| Het gat van Scheveningen | filmdocent | 1973 | Scholieren- en studentenfilms | |
| Piet Mondriaan | regie en productie | 1973 | film | |
| Piet Mondrian's New York Studio | productie | 1973 | film | |
| Kleur | productie | 1973 | film | |
| Opera Mechanica | productie | 1973 | film | |
| Zelfportret | productie | 1974 | film | |
| Sosoon | productie | 1974 | film | |
| It's Me | productie | 1976 | film | |
| CubeMENcube | productie | 1975 | film | |
| Sportflesh | productie | 1976 | film | |
| Wilde ganzen | productie | 1977 | niet voltooid | |
| Ei om zeep | productie | 1977 | film | |
| A taste of happiness | productie | 1977 | film | |
| Oh My Darling | productie | 1978 | film | |
| Salut Marie | productie | 1978 | film | |
| It Wasn't Easy | Research, scenario en regie | 1978 | televisie | |
| Zijn wij niet rijk geworden? | Research, scenario en regie | 1978 | televisie | |
| The Inflatable Alphabet | productie | 1979 | film | |
| Een verticaal accent | regie en productie | 1979 | film | |
| From the Ashes of War | productie | 1980 | televisie | |
| Co Hoedeman, animator | regie | 1980 | televisie | |
| De Amerikaanse droom / The Dutch Connection | productie | 1982 | film | |
| Oh What a Knight | productie | 1982 | film | |
| Het scheppen van een koe | productie | 1983 | film | |
| De weg omhoog | productie | 1984 | film | |
| Passage: A Richard Erdman Sculpture | productie | 1985 | film | |
| Beeld voor beeld | Scenario, regie en productie | 1985 | film | |
| Spiegeleiland | productie | 1985 | film | |
| De karakters | productie | 1986 | film | |
| In goede aarde | regie en productie | 1987 | film | |
| Sport gehandicapten | scenario en regie | 1987 | televisie | socutera |
| Museum | productie | 1987 | film | |
| Het museum | productie | 1987 | film | |
| Museum/mausoleum | productie | 1987 | film | |
| Artis | productie | 1987 | film | |
| The Boulevard of Broken Dreams | productie | 1988 | televisie | |
| De schrijver en de dood | productie | 1988 | film | |
| Musca | productie | 1989 | film | |
| Uncles and Aunts (I) | productie | 1989 | film | |
| Vincent and Me | productie | 1990 | film | |
| Vanessa atalanta: de trektocht van een vlinder | productie | 1990 | film | |
| The Water People | productie | 1992 | televisie | |
| Back to the Inkwell | productie | 1992 | film | |
| Uncles and Aunts II | productie | 1992 | film | |
| Uncles and Aunts III | productie | 1992 | film | |
| Hotel Narcis | productie | 1994 | film | |
| Capriccio | productie | 1995 | film | |
| Fuga | productie | 1996 | film | |
| A History of the Netherlands | productie | 1997 | film | |
| Festivalleader Valladolid | productie | 1998 | film | |
| 3 Misses | productie | 1998 | film |