Oeuvre van Léonie Sazias: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| televisie | | televisie | ||
| eenmalig (invaller voor [[Tineke Verburg]]) | | *eenmalig (invaller voor [[Tineke Verburg]]) | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 77: | Regel 77: | ||
| 1990 | | 1990 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zeven sterren show]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 171: | Regel 178: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="31" | [[Wekker- | | height="31" | [[Wekker-Wakker]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2007- | | 2007 - 2012 | ||
| radio | | radio | ||
| in 2007 als gastpresentator | | *in 2007 als gastpresentator | ||
|} | |} | ||
[[Léonie Sazias|Terug naar de biografie]] | [[Léonie Sazias|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 15 feb 2013 10:08
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Veronica Omroep Organisatie | omroeper | 1980-1985 | televisie | |
| Indoor motorsportgala | presentator | 1982 | televisie | |
| Platen-tiendaagse gala | presentator | 1985 | televisie | |
| Firato-show 1986 | presentator | 1986 | televisie | |
| Toppop | presentator | 1986-1987 | televisie | |
| Dierenmanieren | presentator | 1987-1992 | televisie | |
| Artis honderdvijftig jaar | presentator | 1988 | televisie | |
| Vakantiekompas | presentator | 1988 | televisie | |
| TROS Aktua Export | presentator | 1989 | televisie | *eenmalig (invaller voor Tineke Verburg) |
| Hello Europe, this is Holland! | presentator | 1990 | televisie | |
| Zeven sterren show | presentator | 1990 | radio | |
| De Grote Club show | presentator | 1990-1991 | televisie | |
| De wereld op een postzegel | presentator | 1990-1991 | televisie | |
| De ojevaarsjo | presentator | 1991-1993 | televisie | |
| Het nationale chemiespel | presentator | 1991 | televisie | |
| Dierendagspecial | presentator | 1991 | televisie | |
| Vrijdag Robinson | presentator | 1992 | televisie | |
| Nieuwe natuur in Nederland | presentator | 1993 | televisie | |
| De kleuterspecial | presentator, zanger | 1993 | televisie | |
| Dat zeg ik niet | vaste speler | 1993 | televisie | |
| Allemaal familie | presentator | 1994 | televisie | |
| Voor 't eerst, voor 't laatst | presentator | 1994 | televisie | |
| Leergeld | presentator | 2000 | televisie | |
| Op & top NL | presentator | 2006 | televisie | |
| Wekker-Wakker | presentator | 2007 - 2012 | radio | *in 2007 als gastpresentator |