Oeuvre van Beau van Erven Dorens: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar biografie {| class="wikitable" |- valign="top" | width="195" height="26" | Oh Beau | width="130" | Presentator | width="70" | 1996 | width... |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (10 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Pittige | | height="13" | [[Pittige tijden]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Intensive Care]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Regel 130: | Regel 130: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Feestje]] | | height="13" | [[Feestje!]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 144: | Regel 144: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ellis in | | height="13" | [[Ellis in glamourland]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 200: | Regel 200: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Man & | | height="13" | [[Man & paard]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 245: | Regel 245: | ||
| Teamleider | | Teamleider | ||
| 2008-2009 | | 2008-2009 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderen dansen op het ijs]] | |||
| Presentator | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[CQC]] | |||
| Presentator | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hole in the wall]] | |||
| Presentator | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De nieuwe Uri Geller]] | |||
| Presentator | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zaterdagavondshow met Marc-Marie & Beau]] | |||
| Presentator | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het beste idee van Nederland]] | |||
| Presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De gemene deler]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Shownieuws]] | |||
| Presentator | |||
| 2013 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Beau van Erven Dorens|Terug naar biografie]] | [[Beau van Erven Dorens|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 26 apr 2013 07:39
| Oh Beau | Presentator | 1996 | Radio | |
| What the rel is RTL?! | Presentator | 1998 | Televisie | |
| Alles voor de kijkcijfers | Presentator | 1998 | Televisie | |
| RTL Live | Presentator | 1998-2000 | Televisie | |
| Pittige tijden | Acteur | 1999 | Televisie | onderdeel van Telekids, Beau speelt Adriaan |
| Baantjer | Acteur | 1999 | Televisie | als Coen Simons |
| Big Brother 2 | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Over de balk | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Beaulywood | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Ik ook van jou | Acteur | 2001 | Bioscoop | als Fraser |
| RTL Boulevard | Presentator | 2001-2005 | Televisie | invaller in 2007 en 2008 |
| Intensive Care | Acteur | 2002 | Televisie | als dr. Eddi Bannenberg |
| TV7 | Acteur | 2002 | Televisie | als zichzelf |
| Beau rivage | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Yorin happy hour | Presentator | 2002 | Radio | |
| Beau | Presentator | 2003 | Televisie | |
| Sloophamer | Acteur | 2003 | Televisie | als televisiereporter |
| Popstars – The Rivals | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Feestje! | Acteur | 2004 | Bioscoop | als Ben |
| Garfield | Stemacteur | 2004 | Bioscoop | als Garfield |
| Ellis in glamourland | Acteur | 2004 | Bioscoop | als zichzelf |
| Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! | Stemacteur | 2005 | Televisie | als de donkere bewoner van Shuggazoom |
| My dad the rock star | Stemacteur | 2005 | Televisie | als Buzz Zaagprak |
| Trollz | Stemacteur | 2005 | Televisie | als Flint |
| NSE | Presentator | 2005-2006 | Televisie | |
| Linda & Beau op zondag | Presentator | 2005 | Bioscoop | als Ben |
| Gooische vrouwen | Acteur | 2005-2006 | Televisie | als Regisseur Debussy |
| Scarlet One reclame | Acteur | 2005 | Televisiereclame | |
| Man & paard | Acteur | 2006 | Televisie | als Beau |
| M/V | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Deal or no deal | Presentator | 2006-heden | Televisie | |
| De laatste show | Presentator | 2007 | Televisie | |
| RTL Travel adrenaline | Presentator | 2007-2008 | Televisie | |
| Het zesde zintuig | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Ik hou van Holland | Teamleider | 2008-2009 | Televisie | |
| Kinderen dansen op het ijs | Presentator | 2009 | Televisie | |
| CQC | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Hole in the wall | Presentator | 2009 | Televisie | |
| De nieuwe Uri Geller | Presentator | 2010 | Televisie | |
| De zaterdagavondshow met Marc-Marie & Beau | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Het beste idee van Nederland | Presentator | 2011 | Televisie | |
| De gemene deler | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Shownieuws | Presentator | 2013 | Televisie |