Gallery: Hollandse nieuwe: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Presentatoren=== De presentatoren van het eerste uur. Foto's genomen op 20 november 1986. {| class="wikitable" |- valign="top" | width="50" | [[Afbeelding:FTA0...'
 
Michael (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 7: Regel 7:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002527_013_con.png|thumb|200px|[[Sonia Herman Dolz]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002527_013_con.png|thumb|200px|[[Sonia Herman Dolz]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002527_014_con.png|thumb|200px|[[Sonia Herman Dolz]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002527_014_con.png|thumb|200px|[[Sonia Herman Dolz]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002527_001_con.png|thumb|200px|[[Sonia Herman Dolz]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002528_001_con.png|thumb|200px|[[Sonia Herman Dolz]]]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 28: Regel 28:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002528_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002528_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002528_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002528_010_con.png|thumb|200px]]
|}
===Redacteuren===
De redacteuren van het seizoen 1987-1988.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002634_007_con.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002634_004_con.png|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002634_008_con.png|thumb|200px|]]
|}
|}


[[Hollandse nieuwe|Terug naar de productie]]
  [[Hollandse nieuwe|Terug naar de productie]]

Huidige versie van 12 dec 2013 14:17

Presentatoren

De presentatoren van het eerste uur. Foto's genomen op 20 november 1986.

Sonia Herman Dolz
Sonia Herman Dolz
Sonia Herman Dolz
Deger Hammudoglu
Deger Hammudoglu
Deger Hammudoglu
Saskia de Vries
Saskia de Vries
Saskia de Vries
Fatima Barouni
Fatima Barouni
Fatima Barouni

Redacteuren

De redacteuren van het seizoen 1987-1988.


 Terug naar de productie