Oeuvre van Sonia Herman Dolz: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 89: | Regel 89: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollandse meesters in de 21e eeuw': Joep van Lieshout]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2012 | |||
| uitgezonden in ''[[AVRO Kunstuur]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollandse meesters in de 21e eeuw': Charlotte Schleiffert]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2013 | |||
| uitgezonden in ''[[AVRO Kunstuur]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Conducting Boijmans]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2016 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Sonia Herman Dolz|Terug naar het profiel]] | [[Sonia Herman Dolz|Terug naar het profiel]] | ||
Huidige versie van 19 mei 2017 15:08
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen |
| Medelanders Nederlanders | regisseur | televisie | 1986-1987 | |
| Diogenes | regisseur | televisie | 1993-1996 | |
| Romance de Valentía | regisseur | film | 1993 | |
| Lágrimas negras | regisseur | film | 1997 | |
| Paradise in distress - Golden Earring | regisseur | videoclip | 1999 | |
| Yo soy así | regisseur | film | 2000 | |
| De meester en zijn leerling | regisseur | televisie | 2003 | |
| Mans genoeg | regisseur | televisie | 2004 | |
| Portrait of Dora Dolz | regisseur | televisie | 2006 | |
| Blanco | regisseur | televisie | 2009 | |
| All my tomorrows | regisseur | film | 2011 | |
| De balletmeesters | regisseur | televisie | 2012 | |
| Hollandse meesters in de 21e eeuw': Joep van Lieshout | regisseur | televisie | 2012 | uitgezonden in AVRO Kunstuur |
| Hollandse meesters in de 21e eeuw': Charlotte Schleiffert | regisseur | televisie | 2013 | uitgezonden in AVRO Kunstuur |
| Conducting Boijmans | regisseur | televisie | 2016 |
Terug naar het profiel