Gallery: Jos van Grieken: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Liselotte Doeswijk (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Diverse titels, illustraties en kalligrafie=== {| class="wikitable" |- valign="top" | width=''50'' | thumb|200px| | w...'
 
Liselotte Doeswijk (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Diverse titels, illustraties en kalligrafie===
===Serie bewegende titelkaarten===
Voor een programma over Azië. Titel en uitzenddatum onbekend. Delen van de illustraties op de titelkaarten kunnen met behulp van splitpennen, schuifjes, ijzerdraad of doorzichtig plastic folie bewegen. Deze vorm van animatie wordt in de jaren vijftig en zestig veel gebruikt voor televisie omdat het een snelle en goedkope manier is om bewegende grafiek te maken. De titelkaarten worden live in de studio door de toneelmeester bewogen.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Locarno-pact-1.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Locarno-pact-2.jpg|thumb|200px| ]]
| width="50" | [[Afbeelding:China-vs.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Wip-1.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Wip-2.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Wereld-slaapt.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Rechtspraak-1.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Rechtspraak-2.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:De-toko-3.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:De-toko-2.jpg|thumb|200px| ]]
|}
===Serie titelkaarten met Bijbels thema===
Serie illustraties met titels met Bijbelse voorstellingen voor een onbekend programma.
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Christus,-bron-van-leven.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Vroeger-waart-gij-duisterni.jpg|thumb|200px| ]]
| width="50" | [[Afbeelding:Nu-echter-licht-in-de-heer.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Opdat-zij-het-leven-zouden-.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Wat-is-waarheid.jpg|thumb|200px| ]]
|}
===Diverse programmatitels, illustraties en kalligrafie===
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Coppelia-1.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Coppelia-2.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Olympisch-protest.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Olymisch hockey.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Zomer-73.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Was-het-maar-luiheid.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Funhouse-horror.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Johnny-en-Rijk.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:De-tijd-stond-even-stil.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Afscheid-van-een-zomer.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Afscheid-van-een-zomer.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ander-nieuws-vandaag.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ander-nieuws-vandaag.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Arthur.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Bij-ons-in-Amsterdam.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Bij-ons-in-Amsterdam.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:concertgebouworkest.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:concertgebouworkest.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:De-dreiging.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:De-dreiging.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Een-liedje-met-Caroline-(Ka.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
Regel 18: Regel 72:


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:De-tijd-stond-even-stil.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Een-liedje-met-Caroline-(Ka.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:een-moordvrouw.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:een-moordvrouw.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Arthur.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Het-sleutel-mysterie.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Funhouse-horror.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Hartje-amsterdam.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Hartje-amsterdam.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Het-sleutel-mysterie.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Intermezzo.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:met dieven vangt men dieven.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Hitchcock.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Hitchcock.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:met dieven vangt men dieven.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:To-catch-a-thief.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:To-catch-a-thief.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Misdaden-uit-hartstocht.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Intermezzo.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ja-natuurlijk.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ja-natuurlijk.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Johnny-en-Rijk.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ki-ka-karnaval.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ki-ka-karnaval.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Laila.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Laila.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:leeuwen-van-de-serengeti.pg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:leeuwen-van-de-serengeti.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Licht-klassiek.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Licht-klassiek.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Marcel-thielemans.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Marcel-thielemans.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Met-de-muziek-mee.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Met-de-muziek-mee.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Met-de-muziek-mee-2.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Met-de-muziek-mee-2.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Met-de-muziek-mee-3.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Met-de-muziek-mee-3.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Michel-row-the-boat-ashore.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Michel-row-the-boat-ashore.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Michiel-de-Ruyter.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Michiel-de-Ruyter.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:mikis-theodorakis.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:mikis-theodorakis.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Misdaden-uit-hartstocht.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Multatuli's-vorstenschool.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Multatuli's-vorstenschool.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Muziek-motief.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Profil.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Onbekend-muziekprogramma.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Onbekend-muziekprogramma.jpg|thumb|200px| ]]


Regel 65: Regel 114:
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ontwaken-uit-een-boze-droom.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Ontwaken-uit-een-boze-droom.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Pompen-of-verzuipen.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Pompen-of-verzuipen.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Profil.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Muziek-motief.jpg|thumb|200px| ]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Serengeti.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Sterren-stralen-overal.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Sterren-stralen-overal.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Torias-de-tovenaar.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Torias-de-tovenaar.jpg|thumb|200px| ]]
 
| width=''50'' | [[Afbeelding:Serengeti.jpg|thumb|200px| ]]
|- valign="top"
| width=''50'' | [[Afbeelding:Was-het-maar-luiheid.jpg|thumb|200px| ]]
| width=''50'' | [[Afbeelding:Zomer-73.jpg|thumb|200px| ]]


|}
|}
  [[Jos van Grieken|Terug naar biografie]]
  [[Jos van Grieken|Terug naar biografie]]

Huidige versie van 27 jul 2013 22:32

Serie bewegende titelkaarten

Voor een programma over Azië. Titel en uitzenddatum onbekend. Delen van de illustraties op de titelkaarten kunnen met behulp van splitpennen, schuifjes, ijzerdraad of doorzichtig plastic folie bewegen. Deze vorm van animatie wordt in de jaren vijftig en zestig veel gebruikt voor televisie omdat het een snelle en goedkope manier is om bewegende grafiek te maken. De titelkaarten worden live in de studio door de toneelmeester bewogen.

Serie titelkaarten met Bijbels thema

Serie illustraties met titels met Bijbelse voorstellingen voor een onbekend programma.

Diverse programmatitels, illustraties en kalligrafie

Terug naar biografie