Oeuvre van Sonia Herman Dolz: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="276" height="13" | Titel | width="194" | Functie | width="74" | Medium | width="48" | Jaar ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| width="194" | Functie | | width="194" | Functie | ||
| width="74" | Medium | | width="74" | Medium | ||
| width=" | | width="98" | Jaar | ||
| width="96" | Opmerkingen | | width="96" | Opmerkingen | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Medelanders Nederlanders]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1986-1987 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 13: | Regel 20: | ||
| 1993-1996 | | 1993-1996 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Romance de Valentía]] | |||
| regisseur | |||
| film | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lágrimas negras]] | |||
| regisseur | |||
| film | |||
| 1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Paradise in distress - Golden Earring]] | |||
| regisseur | |||
| videoclip | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Yo soy así]] | |||
| regisseur | |||
| film | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De meester en zijn leerling]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2003 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mans genoeg]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Portrait of Dora Dolz]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2006 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blanco]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[All my tomorrows]] | |||
| regisseur | |||
| film | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De balletmeesters]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2012 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollandse meesters in de 21e eeuw': Joep van Lieshout]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2012 | |||
| uitgezonden in ''[[AVRO Kunstuur]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollandse meesters in de 21e eeuw': Charlotte Schleiffert]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2013 | |||
| uitgezonden in ''[[AVRO Kunstuur]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Conducting Boijmans]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2016 | |||
| | |||
|} | |||
[[Sonia Herman Dolz|Terug naar het profiel]] | |||
Huidige versie van 19 mei 2017 15:08
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen |
| Medelanders Nederlanders | regisseur | televisie | 1986-1987 | |
| Diogenes | regisseur | televisie | 1993-1996 | |
| Romance de Valentía | regisseur | film | 1993 | |
| Lágrimas negras | regisseur | film | 1997 | |
| Paradise in distress - Golden Earring | regisseur | videoclip | 1999 | |
| Yo soy así | regisseur | film | 2000 | |
| De meester en zijn leerling | regisseur | televisie | 2003 | |
| Mans genoeg | regisseur | televisie | 2004 | |
| Portrait of Dora Dolz | regisseur | televisie | 2006 | |
| Blanco | regisseur | televisie | 2009 | |
| All my tomorrows | regisseur | film | 2011 | |
| De balletmeesters | regisseur | televisie | 2012 | |
| Hollandse meesters in de 21e eeuw': Joep van Lieshout | regisseur | televisie | 2012 | uitgezonden in AVRO Kunstuur |
| Hollandse meesters in de 21e eeuw': Charlotte Schleiffert | regisseur | televisie | 2013 | uitgezonden in AVRO Kunstuur |
| Conducting Boijmans | regisseur | televisie | 2016 |
Terug naar het profiel