Oeuvre Tamara Seur: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Tamara Seur|Terug naar de biografie]] | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="124" height="12" | Titel | ||
| width="133" | Functie | | width="133" | Functie | ||
| width="86" | Jaar | | width="86" | Jaar | ||
| Regel 10: | Regel 12: | ||
| height="14" | [[Jeugdjournaal]] | | height="14" | [[Jeugdjournaal]] | ||
| Presentator, verslaggever | | Presentator, verslaggever | ||
| | | 2004-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 19: | Regel 21: | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS Journaal]] | |||
| Verslaggever | |||
| 2012 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
Huidige versie van 14 jan 2013 14:28
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Jeugdjournaal | Presentator, verslaggever | 2004-heden | televisie | |
| Radiolab | Interviewer, presentator | 2009 | radio | |
| NOS Journaal | Verslaggever | 2012 | televisie |