Oeuvre van Rik van de Westelaken: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
| height="14" | [[Jaaroverzicht journaal]] | | height="14" | [[Jaaroverzicht journaal]] | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 2001, 2005, 2007 | | 2001, 2005, 2007, 2010, 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 193: | Regel 193: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="51" | [[Debat in Tweede Kamer over onenigheid binnen Kabinet-Balkenende IV over verlenging ISAF-missie Afghanistan]] | | height="51" | [[Debat in Tweede Kamer over onenigheid binnen Kabinet-Balkenende IV over verlenging ISAF-missie Afghanistan]] | ||
| Presentator | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Herdenking slachtoffers schietpartij Alphen aan den Rijn]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Regel 200: | Regel 207: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Herdenking Koninginnedag Apeldoorn]] | | height="13" | [[Herdenking Koninginnedag Apeldoorn]] | ||
| Presentator | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale herdenking vliegramp Tripoli]] | |||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Regel 211: | Regel 225: | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
| speelt zichzelf | | speelt zichzelf | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Herdenking John Kraaijkamp sr]] | |||
| Presentator | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 227: | Regel 248: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Het beste idee van Nederland]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[10 jaar na 11 september]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André Kuipers, live vanuit de ruimte]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André Kuipers, de ruimtereis]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Herdenking busongeluk]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Beatrix opent Floriade]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Floriadeconcert]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Debat over de val van het kabinet-Rutte]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Beatrix sluit Maasvlakte 2]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Q-vakantiekracht]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Radio | |||
| eenmalig | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Afscheid Gerrit Komrij]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 246: | Regel 330: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| presenteert het onderdeel ''Politiek café'' | | presenteert het onderdeel ''Politiek café'' | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verkiezingsdebatten verkiezingen Tweede Kamer 2012]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Presentatie kabinet-Rutte II]] | |||
| Presentator | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Inhuldiging koning Willem-Alexander]] | |||
| Presentator, interviewer | |||
| 2013 | |||
| Televisie | |||
| avondprogramma | |||
|} | |} | ||
[[Rik van de Westelaken| Terug naar biografie]] | [[Rik van de Westelaken| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 30 apr 2013 17:28
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| AT5 nieuws | Presentator, Redacteur | 1996-1999 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentator, Redacteur | 1999-heden | Televisie | |
| Prinsjesdag | Redacteur | 2000-2004 | Televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | Redacteur | 2001, 2005, 2007, 2010, 2011 | Televisie | |
| Het Huwelijk | Redacteur | 2002 | Televisie | |
| Het Huwelijk: de terugblik | Redacteur | 2002 | Televisie | |
| Begrafenis Pim Fortuyn | Redacteur | 2002 | Televisie | |
| Prins Claus 1926-2002 | Verslaggever | 2002 | Televisie | |
| Esther Hart in Riga | Verslaggever | 2003 | Televisie | |
| Het is een meisje! | Verslaggever | 2003 | Televisie | |
| Prinses Juliana 1909-2004 | Verslaggever | 2004 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Verslaggever | 2004 | Televisie | |
| 60 jaar Bevrijdingsdag | Verslaggever | 2005 | Televisie | |
| Geboorte Prinses Alexia | Verslaggever | 2005 | Televisie | |
| Aanslagen openbaar vervoer Londen | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Staatsbezoek Poetin | Presentator | 2005 | Televisie | |
| De Nachtwacht | Verslaggever | 2006 | Televisie | |
| Aangifte geboorte prinsesje | Presentator | 2007 | Televisie | Aangifte geboorte Prinses Ariane |
| Bevrijdingsdag | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Opening Betuweroute | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Radio 1 journaal | Presentator | 2007-heden | Radio | |
| Hind in Belgrado | Presentator | 2008 | Televisie | |
| NieuwsLlink | Presentator, Verslaggever | 2008 | Televisie | |
| Paralympische Spelen | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Radiolympia | Interviewer | 2008 | Radio | |
| Herdenking vlucht TK 1951 | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Debat in Tweede Kamer over onenigheid binnen Kabinet-Balkenende IV over verlenging ISAF-missie Afghanistan | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Herdenking slachtoffers schietpartij Alphen aan den Rijn | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Herdenking Koninginnedag Apeldoorn | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Nationale herdenking vliegramp Tripoli | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Zomerhitte | Acteur | 2010 | Bioscoop | speelt zichzelf |
| Herdenking John Kraaijkamp sr | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Radiolab | Presentator, Interviewer | 2010 | Radio | |
| Nieuwsuur | Presentator | 2010-heden | Televisie | presenteert het nieuwsoverzicht |
| Het beste idee van Nederland | Presentator | 2011 | Televisie | |
| 10 jaar na 11 september | Presentator | 2011 | Televisie | |
| André Kuipers, live vanuit de ruimte | Presentator | 2012 | Televisie | |
| André Kuipers, de ruimtereis | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Herdenking busongeluk | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Beatrix opent Floriade | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Floriadeconcert | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Debat over de val van het kabinet-Rutte | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Beatrix sluit Maasvlakte 2 | Presentator | 2012 | Televisie | |
| De Q-vakantiekracht | Presentator | 2012 | Radio | eenmalig |
| Afscheid Gerrit Komrij | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Nederland kiest | Presentator | 2012 | Televisie | presenteert het onderdeel Politiek café |
| Verkiezingsdebatten verkiezingen Tweede Kamer 2012 | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Presentatie kabinet-Rutte II | Presentator | 2012 | Televisie | |
| Inhuldiging koning Willem-Alexander | Presentator, interviewer | 2013 | Televisie | avondprogramma |