Oeuvre van Philip Freriks: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (21 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[VPRO-vrijdag]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| 1969-1972 | | 1969-1972 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tijd staat even stil]] | |||
| Presentator | |||
| 1970 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 31: | Regel 38: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Echo]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| | | | ||
| Regel 38: | Regel 45: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Dingen van de dag]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| | | | ||
| Regel 45: | Regel 52: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Hier en nu]] | ||
| Verslaggever | | Verslaggever | ||
| | | | ||
| Regel 61: | Regel 68: | ||
| height="26" | [[Achter het nieuws]] / [[Haagse kringen]] | | height="26" | [[Achter het nieuws]] / [[Haagse kringen]] | ||
| Presentator, redacteur | | Presentator, redacteur | ||
| | | 1973-1977 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 69: | Regel 76: | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[PC Hooftprijs]] | |||
| Interviewer | |||
| 1977 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 90: | ||
| Correspondent Frankrijk | | Correspondent Frankrijk | ||
| 1977-1993 | | 1977-1993 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[VARA-visie]] | |||
| verslaggever, interviewer | |||
| 1978 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 81: | Regel 102: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Panoramiek]] | | height="13" | [[Panoramiek]] | ||
| Redacteur | | Redacteur, verslaggever | ||
| | | 1979-1989 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 90: | Regel 111: | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 1981, 1982, 1995 | | 1981, 1982, 1995 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Met het oog op morgen]] | |||
| Verslaggever, correspondent | |||
| 1982-1999 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Parlons-en]] | |||
| Interviewer | |||
| 1982 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Op zicht]] | |||
| Interviewer | |||
| 1982 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Omnibus (NOS)]] | |||
| Interviewer | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[D Day veertig jaar geleden]] | |||
| Commentaar | |||
| 1984 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verkiezingen van het Europese parlement]] | |||
| Correspondent | |||
| 1984 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 125: | Regel 188: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Alleen nog ogen om te huilen]] | |||
| Samensteller, regisseur | |||
| 1989 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 157: | Regel 227: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Talkshow Nederlands filmfestival]] | ||
| Presentator | | Interviewer, Presentator | ||
| | | 1989, 1993-1999 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Het groot dictee der Nederlandse taal]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 1990-heden | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 216: | Regel 286: | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 1992-1995 | | 1992-1995 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 281: | Regel 344: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voilà, een reiswijzer Frankrijk]] | |||
| Presentator | |||
| 2000 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zaak Braun]] | |||
| Acteur | |||
| 2000 | |||
| Televisie | |||
| treedt op als nieuwspresentator | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 290: | Regel 367: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Netwerk]] | | height="13" | [[Netwerk (actualiteitenprogramma)|Netwerk]] | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Regel 299: | Regel 376: | ||
| height="13" | [[2 vandaag]] | | height="13" | [[2 vandaag]] | ||
| Redacteur | | Redacteur | ||
| 2000 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Promenade en France]] | |||
| Presentator | |||
| 2000 | | 2000 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 320: | Regel 404: | ||
| height="13" | [[De Olympiapleinspelen]] | | height="13" | [[De Olympiapleinspelen]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 2001 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | Onderdeel van [[Villa Achterwerk]]. | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 351: | Regel 435: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het groot kinderdictee der Nederlandse taal]] | |||
| Presentator | |||
| 2004-2011 | |||
| Televisie/Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[OVT]] | |||
| Stemacteur | |||
| 2005 | |||
| Radio | |||
| eenmalig, documentaire over Napoleon | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Profiel]] | | height="13" | [[Profiel]] | ||
| Commentaar | | Commentaar | ||
| 2005- | | 2005-heden | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Radio Tour de France]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| | | 2006, 2007, 2009 | ||
| | | Radio | ||
| | | rubriek ''Philip en France'' | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 374: | Regel 472: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Close-up]] | | height="13" | [[Close-up]]: [[De fantastische harem]] | ||
| Commentaar | | Commentaar | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 393: | Regel 491: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Studio Sport]] | |||
| Presentator | |||
| 2008-2010 | |||
| Televisie | |||
| Rubriek ''Le tour de Fifi'' | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 414: | Regel 519: | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tegenlicht]]: [[2011, het jaar dat de euro valt]] | |||
| Acteur | |||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| Figureert in gedramatiseerde documentaire | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 421: | Regel 533: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[OVT]] | |||
| Presentator | |||
| 2011-heden | |||
| Radio | |||
| eigen column | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS op 3]] | |||
| Presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| eenmalig in het kader van 60 jaar televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The passion]] | |||
| Acteur | |||
| 2012 | |||
| Televisie (registratie) | |||
| verteller | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De bedding]] | |||
| Samensteller, verteller | |||
| 2012 | |||
| Radio | |||
| aflevering over Poulenc | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De slimste mens]] | | height="13" | [[De slimste mens]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2012-heden | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Argos TV]] | |||
| Commentaar | |||
| 2012 | | 2012 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Huidige versie van 29 okt 2014 09:30
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| VPRO-vrijdag | Verslaggever | 1969-1972 | Radio | |
| De tijd staat even stil | Presentator | 1970 | Televisie | |
| Zintuig | Interviewer | 1970 | Radio | |
| Gesprek met Xenakis | Interviewer | 1971 | Radio | |
| Echo | Verslaggever | Radio | ||
| Dingen van de dag | Verslaggever | Radio | ||
| Hier en nu | Verslaggever | Radio | ||
| Panoramiek | Verslaggever | Radio | ||
| Achter het nieuws / Haagse kringen | Presentator, redacteur | 1973-1977 | Televisie | |
| Suriname onafhankelijk | Redacteur | 1975 | Televisie | |
| PC Hooftprijs | Interviewer | 1977 | Televisie | |
| NOS journaal | Correspondent Frankrijk | 1977-1993 | Televisie | |
| VARA-visie | verslaggever, interviewer | 1978 | Televisie | |
| Panoramiek | Redacteur, verslaggever | 1979-1989 | Televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | Redacteur | 1981, 1982, 1995 | Televisie | |
| Met het oog op morgen | Verslaggever, correspondent | 1982-1999 | Radio | |
| Parlons-en | Interviewer | 1982 | Televisie | |
| Op zicht | Interviewer | 1982 | Televisie | |
| Omnibus (NOS) | Interviewer | 1983 | Televisie | |
| D Day veertig jaar geleden | Commentaar | 1984 | Televisie | |
| Verkiezingen van het Europese parlement | Correspondent | 1984 | Televisie | |
| Het gebouw | Verslaggever | 1985 | Radio | |
| Nederland C | Regisseur | 1985-1987 | Televisie | |
| De overkant van het ei | Presentator | 1988 | Televisie | |
| Amerikaanse presidentsverkiezingen 1988 | Presentator | 1988 | Televisie | |
| Drempels weg | Presentator | 1988 | Televisie | |
| Alleen nog ogen om te huilen | Samensteller, regisseur | 1989 | Televisie | |
| Europese verkiezingsavond | Redacteur | 1989 | Televisie | |
| Honderdvijftig jaar Nederlandse spoorwegen | Presentator | 1989 | Televisie | |
| Lopend vuur | Presentator | 1989-1991 | Televisie | |
| NOS laat | Redacteur | 1989-1992 | Televisie | |
| Talkshow Nederlands filmfestival | Interviewer, Presentator | 1989, 1993-1999 | Televisie | |
| Het groot dictee der Nederlandse taal | Presentator | 1990-heden | Televisie | |
| Oorlog in de Golf | Redacteur | 1991 | Televisie | |
| Jansen & co | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Langs de lijn | Verslaggever | 1992 | Radio | |
| AKO-literatuurprijs 1992 | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Amazonia | Redacteur | 1992 | Televisie | |
| Passages | Presentator | 1992-1995 | Televisie | |
| NOVA | Redacteur | 1992-1995 | Televisie | |
| NOS Journaal | Redacteur | 1993-1996 | Televisie | |
| De tijd staat even stil | Presentator | 1993-1994 | Televisie | |
| Frankfurter Buchmesse 1993 | Presentator | 1993 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentator | 1996-2009 | Televisie | |
| De avond van de korte film | Presentator | 1996-1999 | Televisie | |
| Bevrijdingsdag | Presentator | 1998 | Televisie | |
| Libris literatuurprijs | Presentator | 1997-2001 | Televisie | |
| Hallo 2000 | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Voilà, een reiswijzer Frankrijk | Presentator | 2000 | Radio | |
| De zaak Braun | Acteur | 2000 | Televisie | treedt op als nieuwspresentator |
| Opening Holland festival | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Netwerk | Redacteur | 2000 | Televisie | |
| 2 vandaag | Redacteur | 2000 | Televisie | |
| Promenade en France | Presentator | 2000 | Televisie | |
| De avond van het boek | Presentator | 2001-2003 | Televisie | |
| Oma hondje | Presentator | 2001 | Televisie | |
| De Olympiapleinspelen | Presentator | 2001 | Televisie | Onderdeel van Villa Achterwerk. |
| Herdenking 60 jaar D-day Normandie | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Nationale presentatie van de nieuwe bijbelvertaling | Presentator | 2004 | Televisie | |
| De nationale bijbeltest | Presentator, interviewer | 2004-2005 | Televisie | |
| Het nationale kabinet | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Het groot kinderdictee der Nederlandse taal | Presentator | 2004-2011 | Televisie/Radio | |
| OVT | Stemacteur | 2005 | Radio | eenmalig, documentaire over Napoleon |
| Profiel | Commentaar | 2005-heden | Televisie | |
| Radio Tour de France | Verslaggever | 2006, 2007, 2009 | Radio | rubriek Philip en France |
| Studio sportzomer | Interviewer, verslaggever | 2006, 2009-2010 | Televisie | |
| Close-up: De fantastische harem | Commentaar | 2007 | Televisie | |
| Afscheid Hugo Claus | Commentaar | 2008 | Televisie | |
| 1948: Juliana, een nieuwe koningin | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Studio Sport | Presentator | 2008-2010 | Televisie | Rubriek Le tour de Fifi |
| Amerika kiest | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Europa kiest | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Radio 1 journaal | Verslaggever | 2009 | Radio | |
| Tegenlicht: 2011, het jaar dat de euro valt | Acteur | 2009 | Televisie | Figureert in gedramatiseerde documentaire |
| Vierkante ogen | Presentator | 2011 | Televisie | |
| OVT | Presentator | 2011-heden | Radio | eigen column |
| NOS op 3 | Presentator | 2011 | Televisie | eenmalig in het kader van 60 jaar televisie |
| The passion | Acteur | 2012 | Televisie (registratie) | verteller |
| De bedding | Samensteller, verteller | 2012 | Radio | aflevering over Poulenc |
| De slimste mens | Presentator | 2012-heden | Televisie | |
| Argos TV | Commentaar | 2012 | Televisie |