Oeuvre Daphne Bunskoek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Daphne Bunskoek|Terug naar biografie]] | [[Daphne Bunskoek|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="203" height="13" | Titel | | width="203" height="13" | Titel | ||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[D-Day]] | | height="13" | [[D-Day]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dag Top5]] | | height="13" | [[Dag Top5]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Morning call]] | | height="13" | [[Morning call]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[TMF Café]] | | height="13" | [[TMF Café]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[TMF Late]] | | height="13" | [[TMF Late]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| Regel 46: | Regel 46: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Late & Lazy]] | | height="13" | [[Late & Lazy]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1998-2002 | | 1998-2002 | ||
| Regel 53: | Regel 53: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="51" | [[Cliniclowns nacht van de lach]] | | height="51" | [[Cliniclowns nacht van de lach]] | ||
| | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ook dat nog]] | | height="13" | [[Ook dat nog]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2002-2003 | | 2002-2003 | ||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Goedemorgen Nederland]] | | height="13" | [[Goedemorgen Nederland]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2002-2005 | | 2002-2005 | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Amerikaanse verkiezingen 2004]] | | height="13" | [[Amerikaanse verkiezingen 2004]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Feestje!]] | | height="26" | [[Feestje!]] | ||
| | | Acteur | ||
| Film | | Film | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het gouden beeld]] | | height="13" | [[Het gouden beeld]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Regel 95: | Regel 95: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Keyzer & De Boer advocaten]] | | height="26" | [[Keyzer & De Boer advocaten]] | ||
| | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004-2007 | | 2004-2007 | ||
| Regel 102: | Regel 102: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Ik doe alles voor jou]] | | height="13" | [[Ik doe alles voor jou]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 109: | Regel 109: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Lintjesregen 2005]] | | height="13" | [[Lintjesregen 2005]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[RTL Boulevard]] | | height="13" | [[RTL Boulevard]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| Regel 123: | Regel 123: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De vrienden van Amstel live! In Ahoy]] | | height="13" | [[De vrienden van Amstel live! In Ahoy]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 130: | Regel 130: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Evers staat op]] | | height="26" | [[Evers staat op]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 137: | Regel 137: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[RTL travel]] | | height="13" | [[RTL travel]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 144: | Regel 144: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Top 2000 jaaroverzicht]] | | height="13" | [[Top 2000 jaaroverzicht]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Regel 151: | Regel 151: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De tafel van 5]] | | height="13" | [[De tafel van 5]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Regel 158: | Regel 158: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De slavernij]] | | height="13" | [[De slavernij]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Regel 165: | Regel 165: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Premier gezocht!]] | | height="13" | [[Premier gezocht!]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Filmfestival Cannes (programma)|Filmfestival Cannes]] | | height="13" | [[Filmfestival Cannes (programma)|Filmfestival Cannes]] | ||
| | | Presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Volgende week]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 2013 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 21 okt 2013 08:33
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| D-Day | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Dag Top5 | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Morning call | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| TMF Café | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| TMF Late | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Late & Lazy | Presentator | Televisie | 1998-2002 | |
| Cliniclowns nacht van de lach | Acteur | Televisie | 2002 | * Bevat een speciale sketch van het Ook dat nog team, waar Daphne Bunskoek deel van uitmaakt (Taak ID 253991). |
| Ook dat nog | Presentator | Televisie | 2002-2003 | |
| Goedemorgen Nederland | Presentator | Televisie | 2002-2005 | |
| Amerikaanse verkiezingen 2004 | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Feestje! | Acteur | Film | 2004 | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Susan |
| Het gouden beeld | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Keyzer & De Boer advocaten | Acteur | Televisie | 2004-2007 | * Daphne Bunskoek speelt de rol van Ricky van den Hoogen |
| Ik doe alles voor jou | Presentator | Televisie | 2005 | |
| Lintjesregen 2005 | Presentator | Televisie | 2005 | |
| RTL Boulevard | Presentator | Televisie | 2005 | |
| De vrienden van Amstel live! In Ahoy | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Evers staat op | Presentator | Televisie | 2006 | * Daphne is gastpresentatrice (Taak ID 945024 en 945017) |
| RTL travel | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Top 2000 jaaroverzicht | Presentator | Televisie | 2008 | |
| De tafel van 5 | Presentator | Televisie | 2009 | |
| De slavernij | Presentator | Televisie | 2011 | |
| Premier gezocht! | Presentator | Televisie | 2011 | |
| Filmfestival Cannes | Presentator | Televisie | 2012 | |
| Volgende week | Presentator | Televisie | 2013 |