Oeuvre van Audrey van der Jagt: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
| height="13" | [[AVRO]] | | height="13" | [[AVRO]] | ||
| omroeper | | omroeper | ||
| 1965-1968 | | 1965-1968, 1989-1999 | ||
| radio | | radio | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Coulissen]] | | height="13" | [[Coulissen]] | ||
| presentator | | presentator, redacteur | ||
| 1976- | | 1976-1988 | ||
| radio | | radio | ||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Aktua]] | |||
| voice-over | |||
| 1976-1988 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 214: | Regel 221: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Easy listening]] | | height="13" | [[Easy listening]] | ||
| presentator | | presentator, redacteur | ||
| 1993-2000 | | 1993-2000 | ||
| radio | | radio | ||
| Regel 288: | Regel 295: | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 319: | Regel 319: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[December]] | | height="13" | [[December]] | ||
| scriptschrijver | | scriptschrijver, regisseur, producent | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Saskia en Jeroen]] | |||
| scriptschrijver, regisseur, producent | |||
| 2005 | |||
| hoorspel | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Op reis]] | | height="13" | [[Op reis]] | ||
| scriptschrijver | | scriptschrijver, regisseur, producent | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| Regel 333: | Regel 340: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De afspraak]] | | height="13" | [[De afspraak]] | ||
| regisseur | | scriptschrijver, regisseur, producent | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| Regel 340: | Regel 347: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Vakantie]] | | height="13" | [[Vakantie]] | ||
| regisseur | | scriptschrijver, regisseur, producent | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| Regel 347: | Regel 354: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Winter: Saskia en Jeroen]] | | height="13" | [[Winter: Saskia en Jeroen]] | ||
| scriptschrijver | | scriptschrijver, regisseur, producent | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| Regel 354: | Regel 361: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Wij waren achttien in getal]] | | height="13" | [[Wij waren achttien in getal]] | ||
| regisseur | | scriptschrijver, regisseur, producent | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
Huidige versie van 8 jun 2012 14:23
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Op de jonge golf | presentator | 1961-1964 | radio | |
| Een tien met een griffel | presentator | 1963 | radio | |
| 10 jaar Minjon | verslaggever | 1963 | radio | |
| AVRO | omroeper | 1965-1968, 1989-1999 | radio | |
| Zoeklicht op Nederland | presentator | 1971 | radio | |
| Politieke partijen | interviewer | 1972 | televisie | |
| NCRV En bloc | redacteur | 1973 | radio | |
| NOS Journaal | presentator | 1973-1975 | televisie | |
| Actie hulp Noord Ierland | actrice | 1974 | televisie | speelt mee in een komische sketch. |
| Jaaroverzicht journaal | presentator | 1974 | televisie | |
| Ruimte voor de mens | presentator | 1975 | televisie | |
| Coulissen | presentator, redacteur | 1976-1988 | radio | |
| TROS Aktua | voice-over | 1976-1988 | televisie | |
| Welgemoed naar de grote wijde wereld van de totale vakantie | actrice | 1976 | radio | |
| Sport na sport | verslaggever | 1976 | radio | |
| Tien om | verslaggever | 1976 | radio | |
| Wegwezen | presentator | 1976 | radio | |
| Dertig jaar later | presentator | 1983 | radio | |
| Een bevlogen man | verslaggever | 1989 | radio | |
| Derde nationale Aidscampagne | verslaggever | 1989 | radio | |
| Radiojournaal | verslaggever | 1989-1990 | radio | |
| Het noorden | verslaggever | 1990 | radio | |
| De echte vrede kwam pas later | verslaggever | 1989 | radio | |
| Sportpanorama | commentator | 1990 | televisie | |
| En de boer hij ploegde voort | verslaggever | 1990 | radio | |
| Lang leve de opera! | presentator | 1991 | radio | |
| Sugar in the morning | presentator | 1992 | radio | |
| Fiori musicali | presentator | 1992-2001 | radio | |
| Herdenkingsconcert Bijlmerramp | presentator | 1992 | radio | |
| Mezzo | presentator | 1993 | radio | |
| Easy listening | presentator, redacteur | 1993-2000 | radio | |
| De hoogste versnelling | commentator | 1993 | televisie | |
| Limelight | presentator | 1993 | radio | |
| St. Maarten Regatta '94 | commentator | 1994 | televisie | |
| Close up | commentator | 1994-1997, 2000 | televisie | |
| Avondconcert | presentator | 1995 | radio | |
| Passie voor zeilen | commentator | 1995 | televisie | |
| Alle dieren tellen mee | commentator | 1995-1997 | televisie | |
| Nieuwe natuur | commentator | 1996 | televisie | |
| Muziekmozaiek | presentator | 1998 | radio | |
| In memoriam Frank Sinatra | presentator | 1998 | radio | |
| Brood & spelen | presentator | 2001-2003 | radio | |
| Het ochtendconcert | presentator | 2001-2003 | radio | |
| De dag van de luisteraar | presentator | 2003 | radio | |
| December | scriptschrijver, regisseur, producent | 2005 | hoorspel | |
| Saskia en Jeroen | scriptschrijver, regisseur, producent | 2005 | hoorspel | |
| Op reis | scriptschrijver, regisseur, producent | 2006 | hoorspel | |
| De afspraak | scriptschrijver, regisseur, producent | 2008 | hoorspel | |
| Vakantie | scriptschrijver, regisseur, producent | 2009 | hoorspel | |
| Winter: Saskia en Jeroen | scriptschrijver, regisseur, producent | 2011 | hoorspel | |
| Wij waren achttien in getal | scriptschrijver, regisseur, producent | 2012 | hoorspel |