Oeuvre van Paul Cohen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- valign="bottom" |style="font-weight:bold" width="162" height="13" | Titel |style="font-weight:bold" ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
|style="font-weight:bold" width="92" | Jaar | |style="font-weight:bold" width="92" | Jaar | ||
|style="font-weight:bold" width="97" | Opmerkingen | |style="font-weight:bold" width="97" | Opmerkingen | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bloot]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 2013 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 67: | Regel 73: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [Een staat van zijn]] | | height="13" | [[Een staat van zijn]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
Huidige versie van 7 mrt 2013 14:44
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen |
| Bloot | regisseur | televisie | 2013 | |
| Twee mannen en een orkest | regisseur | televisie | 2010 | |
| Janine | regisseur | televisie | 2010 | |
| Nederland in 12 moorden | regisseur | televisie | 2008 | documentaireserie |
| Photo Souvenir | regisseur | televisie | 2006 | |
| De voorste linie | regisseur | televisie | 2006 | |
| I am the violin | regisseur | televisie | 2004 | |
| Voeten op de Aarde/Tuin van Eros | regisseur | televisie | 2004 | aflevering NPS Dans |
| Strijd der volharding | regisseur | film | 2003 | |
| Kai en Mozes | regisseur | televisie | 2003 | aflevering En terecht! |
| Een staat van zijn | regisseur | televisie | 2000 | |
| Hollandse helden | regisseur | televisie | 2000 | |
| Een eeuw voor de vrede | regisseur | televisie | 1999 | |
| Een gelukkige tijd | regisseur | televisie | 1998 | |
| Stefan Lorant, Man in pictures | regisseur | televisie | 1997 | |
| De winnaars | regisseur | televisie | 1996 | |
| Diogenes | regisseur | televisie | 1993 - 1996 | buitenlandmagazine |
| Part time God | regisseur | televisie | 1992 | |
| Bewegingen | regisseur | televisie | 1986 | |
| The Hamburger theory | regisseur | film | 1982 | |
| Zoetrope Studios | regisseur | televisie | 1981 | |
| Mormor | regisseur | televisie | 1981 | |
| Een koude kolonie | regisseur | televisie | 1978 |