Oeuvre van Jeroen Berkvens: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Jeroen BerkvensTerug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hidd...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Jeroen | [[Jeroen Berkvens|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| film | | film | ||
| | | afstudeerfilm | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| televisie | |||
| videoclips | | videoclips | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | | televisie | ||
| aflevering serie ''Filmfront '95'' | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| televisie | |||
| driedelige televisieserie | | driedelige televisieserie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[A | | height="13" | [[A skin too few - The days of Nick Drake]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Advocaatje leef je nog?]] | ||
| regisseur | |||
| 2004 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Wouter Buikhuisen. Ik zal nooit meer buigen]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2005 | ||
| | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Winston Bogarde, de neger die nooit boog]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2006 | ||
| | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Jimmy Rosenberg - De vader, de zoon & het talent]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2006 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De laatste dag (serie)]] | ||
| regisseur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| pilot | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Niet voor bangerikken]] | |||
| regisseur | |||
| 2010 | |||
| televisie | |||
| aflevering serie ''De magie van wetenschap'' | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Life is beautiful]] | |||
| regisseur | |||
| 2011 | |||
| televisie | |||
| korte film | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Paradiso]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| | | 2011 | ||
| | | film | ||
| | | | ||
Huidige versie van 24 mei 2012 09:34
| Titel | Maker | Jaar | Medium | Opmerkingen |
| Let me have it all | regisseur | 1993 | film | afstudeerfilm |
| Candy Strip & Fear | regisseur | 1994 | televisie | videoclips |
| Velden waar eens Troje | regisseur | 1995 | televisie | aflevering serie Filmfront '95 |
| De tijdspiegel | regisseur | 1998 | televisie | driedelige televisieserie |
| A skin too few - The days of Nick Drake | regisseur | 2000 | film | |
| Advocaatje leef je nog? | regisseur | 2004 | televisie | |
| Wouter Buikhuisen. Ik zal nooit meer buigen | regisseur | 2005 | televisie | |
| Winston Bogarde, de neger die nooit boog | regisseur | 2006 | televisie | |
| Jimmy Rosenberg - De vader, de zoon & het talent | regisseur | 2006 | film | |
| De laatste dag (serie) | regisseur | 2007 | televisie | pilot |
| Niet voor bangerikken | regisseur | 2010 | televisie | aflevering serie De magie van wetenschap |
| Life is beautiful | regisseur | 2011 | televisie | korte film |
| Paradiso | regisseur | 2011 | film |