Oeuvre Frank du Mosch: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="160" height="13" | Titel | width="121" | functie | wid...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="190" height="13" | Titel | ||
| width="121" | functie | | width="121" | functie | ||
| width=" | | width="95" | periode | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width=" | | width="223" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="14" | [[TV-Magazine]] | |||
| redacteur | |||
| 1988 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 24: | Regel 31: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="19" | [[De kleine kinderkastprijs 1993]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Regel 166: | Regel 173: | ||
| height="13" | [[Casa luna]] | | height="13" | [[Casa luna]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2004- | | 2004-heden | ||
| radio | | radio | ||
| | | | ||
| Regel 316: | Regel 323: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spirit 24 nieuwsoverzicht]] | |||
| presentator | |||
| 2012 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Studio MAX Live]] | |||
| presentator | |||
| 2012-heden | |||
| televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Frank du Mosch|Terug naar biografie]] | [[Frank du Mosch|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 10 sep 2012 10:56
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| TV-Magazine | redacteur | 1988 | televisie | |
| Jeugdjournaal | presentator, verslaggever | 1989-1996 | televisie | |
| Oorlog in de Golf | presentator | 1991 | televisie | Frank du Mosch presenteert als onderdeel van dit programma Jeugdjournaal |
| De kleine kinderkastprijs 1993 | presentator | 1993 | televisie | Frank du Mosch presenteert eenmalige uitzending in verband met het Cinekid festival. |
| NOS journaal | presentator, verslaggever | 1993-1998 | televisie | |
| North Sea Jazz Festival 1994 | presentator | 1994 | televisie | |
| De Nederlandse kinderjury 1995 | presentator | 1995 | televisie | |
| Opening world jamboree | presentator | 1995 | televisie | |
| Nationale viering bevrijding 1996 in Maastricht | presentator, redacteur | 1996 | televisie | |
| Persconferentie Elfstedentocht | presentator | 1997 | televisie | Rechtstreeks verslag van de persconferentie. Verzorgd door NOS actueel |
| Koningin Beatrix 60 jaar | redacteur | 1998 | televisie | |
| Gemeenteraadsverkiezingen | verslaggever | 1998 | televisie | |
| Koninginnedag 1998 | redacteur | 1998 | televisie | |
| Bevrijdingsdag 1998 | redacteur | 1998 | televisie | |
| Huwelijk Prins Maurits met Marilene van den Broek | redacteur | 1998 | televisie | |
| Herdenking vrede van Muster | redacteur | 1998 | televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | redacteur | 1998 | televisie | |
| Netwerk | presentator, redacteur | 1999-2010 | televisie | |
| Heilig vuur | presentator | 2000-2003 | televisie | |
| Het blauwe oog | voice-over | 2001 | televisie | |
| Aanslagen op Amerika | redacteur | 2001 | televisie | |
| Prins Claus 1926-2002 | verslaggever | 2002 | televisie | |
| Goedemorgen Nederland | presentator | 2003 | televisie | |
| Casa luna | presentator | 2004-heden | radio | |
| Hart & ziel | voice-over | 2004 | televisie | |
| Het nationale kabinet | verslaggever | 2004 | televisie | |
| Stand.nl (televisie) | presentator | 2004 | televisie | |
| Keurmeesters | voice-over | 2005 | televisie | |
| Stand.nl (radio) | presentator | 2006-2012 | radio | |
| MM magazine | presentator | 2007-2008 | radio | |
| Schepper & Co | presentator | 2007 | televisie | |
| Afscheid Majoor Bosshardt | presentator | 2007 | televisie | |
| Tot zover Darfur | presentator | 2007 | televisie | |
| Cappuccino | presentator | 2007-2011 | radio | |
| Het blauwe goud | voice-over | 2008 | televisie | |
| Casa luna zomereditie | presentator | 2008 | radio | |
| Lunch! | presentator | 2008-2011 | radio | |
| De nieuwsjaarreceptie van Radio 1 | presentator | 2009 | radio | |
| De zomernachten van casa luna | presentator | 2009 | radio | |
| De decenniumlunch | presentator | 2009 | radio | |
| Radio 1 verkiezingskaravaan | presentator | 2010 | radio | |
| Stand.café | presentator | 2010 | radio | |
| De stemming van Nederland 2010 | presentator | 2010 | radio | |
| Altijd wat | presentator | 2010-2011 | televisie | |
| Schepper & co aan tafel | presentator | 2012 | televisie | |
| Spirit 24 nieuwsoverzicht | presentator | 2012 | televisie | |
| Studio MAX Live | presentator | 2012-heden | televisie |
|