Oeuvre van Loretta Schrijver: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (16 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="103" | periode | | width="103" | periode | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width=" | | width="183" | opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| presentator, redacteur, verslaggever | | presentator, redacteur, verslaggever | ||
| 1982 - 1989 | | 1982 - 1989 | ||
| radio | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nieuwslijn Europa]] | |||
| presentator, verslaggever | |||
| 1983 - 1989 | |||
| radio | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De wereld in een half uur]] | |||
| presentator | |||
| 1987- 1989 | |||
| radio | | radio | ||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 24: | Regel 38: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="12" | [[Veronica | | height="12" | [[Veronica nieuwsradio]] | ||
| presentator, redacteur | | presentator, redacteur | ||
| 1988 - 1989 | | 1988 - 1989 | ||
| radio | | radio | ||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="12" | [[Nieuwslijn]] | |||
| voice-over | |||
| 1988 - 1989 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |style="font-weight:bold" | | ||
| Regel 36: | Regel 57: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | The Living Planet (De Levende Planeet) | |||
| voice-over | |||
| 1989 | |||
| televisie | |||
| verzorgt de Nederlandse voice-over | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 43: | Regel 71: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Week X/Y]] | |||
| presentator | |||
| 1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zuid-Afrika op zoek naar vrede]] | |||
| voice-over | |||
| 1993 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De verkiezingen van '94]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kans voor een kind]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Brain sex]] | |||
| voice-over | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| verzorgt de Nederlandse voice-over | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[States of terror]] | |||
| voice-over | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| verzorgt de Nederlandse voice-over | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 50: | Regel 120: | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wie durft?]] | |||
| presentator | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nederland 2x zo mooi]] | |||
| presentator | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Clinton-Dole, wordt het de ladykiller of de eenzame opa?]] | |||
| presentator | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| eenmalige uitzending over de verkiezingsstrijd in de Verenigde Staten. | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 63: | Regel 154: | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nederlandse Vegetariërs Bond/Animal Peace commercial]] | |||
| actrice | |||
| 1997 | |||
| radio | |||
| | | | ||
| Regel 132: | Regel 230: | ||
| voice-over | | voice-over | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Z]] | |||
| presentator | |||
| 2004-2007 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 234: | Regel 339: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De TV | | height="13" | [[De TV kantine]] | ||
| actrice | | actrice | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Regel 243: | Regel 348: | ||
| height="64" | [[Schonenberg hoorcomfort commercials]] | | height="64" | [[Schonenberg hoorcomfort commercials]] | ||
| actrice | | actrice | ||
| 2011- | | 2011-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 280: | Regel 385: | ||
| 2011 | | 2011 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Royal Canin commercials]] | |||
| voice-over | |||
| 2012-heden | |||
| radio | |||
| | | | ||
Huidige versie van 30 dec 2013 11:08
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Radio Nederland Wereldomroep | presentator, redacteur, verslaggever | 1982 - 1989 | radio | |
| Nieuwslijn Europa | presentator, verslaggever | 1983 - 1989 | radio | |
| De wereld in een half uur | presentator | 1987- 1989 | radio | |
| Jongbloed & Joosten | redacteur | 1988 - 1989 | televisie | |
| Veronica nieuwsradio | presentator, redacteur | 1988 - 1989 | radio | |
| Nieuwslijn | voice-over | 1988 - 1989 | televisie | |
| RTL nieuws | presentator | 1989-2000; 2001-2007 | televisie | |
| The Living Planet (De Levende Planeet) | voice-over | 1989 | televisie | verzorgt de Nederlandse voice-over |
| Gezondheid | presentator | 1991-1992 | televisie | |
| Week X/Y | presentator | 1993 | televisie | |
| Zuid-Afrika op zoek naar vrede | voice-over | 1993 | televisie | |
| De verkiezingen van '94 | presentator | 1994 | televisie | |
| Kans voor een kind | presentator | 1994 | televisie | |
| Brain sex | voice-over | 1994 | televisie | verzorgt de Nederlandse voice-over |
| States of terror | voice-over | 1994 | televisie | verzorgt de Nederlandse voice-over |
| De André en Loretta show | presentator | 1995 | televisie | |
| Wie durft? | presentator | 1996 | televisie | |
| Nederland 2x zo mooi | presentator | 1996 | televisie | |
| Clinton-Dole, wordt het de ladykiller of de eenzame opa? | presentator | 1996 | televisie | eenmalige uitzending over de verkiezingsstrijd in de Verenigde Staten. |
| De 20ste eeuw | presentator | 1997 | televisie | |
| Nederland in het nieuws | presentator | 1997 | televisie | |
| Nederlandse Vegetariërs Bond/Animal Peace commercial | actrice | 1997 | radio | |
| RTL nieuws jaaroverzicht 1998 | presentator | 1998 | televisie | |
| Surpriseshow | verslaggever | 1999 | televisie | reportage vanuit Noorwegen over walvissen |
| Alle dieren tellen mee | presentator | 2000-2001 | televisie | |
| Prinses Christina kertsgala | presentator | 2000 | televisie | |
| Unicef: Kinderen van Soedan | presentator | 2001 | televisie | |
| Tussen dier en souvenir | presentator | 2001 | televisie | |
| TV 7 | actrice | 2002 | televisie | |
| Lijsttrekkersdebat 2002 | presentator | 2002 | televisie | |
| Adopteer een kip commercial | voice-over | 2003 | radio | |
| Wakker dier commercial | voice-over | 2004 | televisie | |
| RTL Z | presentator | 2004-2007 | televisie | |
| Groeten uit Uruzgan | presentator | 2006 | televisie | |
| De klimaatquiz | voice-over | 2006 | internet | |
| Screened | actrice | 2006 | radio | |
| Max & Loretta | presentator, eindredactrice | 2007-2008 | televisie | |
| De nationale geheugentest | presentator | 2007 | televisie | |
| ONM | actrice | 2007 | televisie | gastrol waarin ze zichzelf speelt |
| Tijd voor Max | verslaggever | 2008 | televisie | presenteert een 8-delige reportage over Denemarken |
| WALL·E | actrice | 2008 | bioscoop | verzorgt een stemrol in de Nederlandstalig versie |
| The Tale of Despereaux | actrice | 2008 | bioscoop | verzorgt een stemrol in de Nederlandstalig versie |
| Dolphins and Whales 3D: Tribes of the Ocean | voice-over | 2008 | bluray/dvd | verzorgt de Nederlandse voice-over |
| Op z'n spaans | presentator | 2008 | televisie | |
| Postbus 51 | voice-over | 2009 | televisie | |
| Focus | voice-over | 2009 | televisie | |
| Koffietijd | presentator | 2010-heden | televisie | |
| De TV kantine | actrice | 2010 | televisie | gastrol |
| Schonenberg hoorcomfort commercials | actrice | 2011-heden | televisie | |
| Fair climate fund commercial | voice-over | 2011 | televisie | |
| Gooische vrouwen | actrice | 2011 | bioscoop | gastrol waarin ze zichzelf speelt |
| Yacht Vision | voice-over | 2011 | televisie | |
| Frozen Planet | voice-over | 2011 | bluray/dvd | verzorgt de Nederlandse voice-over |
| Kanjers van goud | verslaggever | 2011 | televisie | |
| Royal Canin commercials | voice-over | 2012-heden | radio |