Oeuvre Henny Stoel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Henny Stoel|Terug naar biografie]] | [[Henny Stoel|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="180" height="26" | Titel | | width="180" height="26" | Titel | ||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="60" | Medium | | width="60" | Medium | ||
| width="48" | Opmerking | | width="48" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uitlaat]] | |||
| Presentator | |||
| 1963 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dingen van de Dag]] | |||
| Redacteur, presentator | |||
| 1968-1978 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[In de rooie haan]] | | height="13" | [[In de rooie haan]] | ||
| Interviewer, presentator, verslaggever | | Interviewer, presentator, verslaggever | ||
| 1971, 1982- | | 1971, 1982-1985, 1989 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 24: | Regel 38: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Jaaroverzicht Journaal]] | ||
| | | Commentator | ||
| 1988 | | 1988, 1991-1993, 1997, 2001 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[NOS Journaal]] | ||
| Commentator | | Commentator, eindredacteur, presentator, redacteur | ||
| | | 1985-2003 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 56: | Regel 70: | ||
| 1991 | | 1991 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | ''Journaal'' presentatie | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 70: | Regel 77: | ||
| 1995-1998 | | 1995-1998 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dutchbat vrij]] | | height="13" | [[Dutchbat vrij]] | ||
| | | Presentator | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | Extra ''Journaal'' uitzending met kruisgesprekken en studio interviews | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 222: | Regel 222: | ||
| height="13" | [[Dodenherdenking|Nationale dodenherdenking]] | | height="13" | [[Dodenherdenking|Nationale dodenherdenking]] | ||
| Commentaar, presentator | | Commentaar, presentator | ||
| 1999 | | 1999-2003 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 228: | Regel 228: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dag van de vrijheid]] | | height="13" | [[Dag van de vrijheid]] | ||
| Redacteur | | Redacteur, presentator | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 255: | Regel 255: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Indië-herdenking | | height="13" | [[Indië-herdenking]] | ||
| Presentator | | Presentator, interviewer | ||
| 2001 | | 2001-2003 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 277: | Regel 270: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Defilé Wageningen]] | | height="13" | [[Defilé Wageningen]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2003 | | 2003 | ||
Huidige versie van 12 dec 2012 09:50
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Uitlaat | Presentator | 1963 | Radio | |
| Dingen van de Dag | Redacteur, presentator | 1968-1978 | Radio | |
| In de rooie haan | Interviewer, presentator, verslaggever | 1971, 1982-1985, 1989 | Radio | |
| Vredesdemonstratie | Verslaggever | 1983 | Radio | |
| Jaaroverzicht Journaal | Commentator | 1988, 1991-1993, 1997, 2001 | Televisie | |
| NOS Journaal | Commentator, eindredacteur, presentator, redacteur | 1985-2003 | Televisie | |
| Europese verkiezingsavond | Presentator | 1989-1990 | Televisie | |
| Nieuwslijn | Verslaggever | 1990 | Televisie | Henny Stoel doet verslag van de tussenstand van de gemeenteraadsverkiezingen |
| Oorlog in de Golf | Presentator | 1991 | Televisie | Journaal presentatie |
| Wat een taal | Interviewer, presentator | 1995-1998 | Radio | |
| Bezoek Helmut Kohl | Commentator | 1995 | Televisie | |
| Dutchbat vrij | Presentator | 1995 | Televisie | Extra Journaal uitzending met kruisgesprekken en studio interviews |
| Herdenkingen | Commentator | 1995 | Televisie | |
| Herdenking Auschwitz | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Koningin Beatrix in Israël | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Watersnood 1995 | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Met het oog op morgen | Interviewer, presentator | 1995-1999, 2003-2006, 2010 | Radio | |
| 1 op 1 op 1 | Presentator | 1997 | Radio | |
| De top van Amsterdam | Redacteur | 1997 | Televisie | |
| Herdenking Marshall-hulp | Commentator | 1997 | Televisie | |
| Prinsjesdag 1997 | Commentator | 1997 | Televisie | |
| Vroege vogels | Presentator | 1997 | Radio | Henny Stoel is gastpresentator van het programma |
| Nationale Herdenking | Presentator, verslaggever | 1997-1998 | Televisie | |
| Bevrijdingsdag | Commentator, presentator | 1997-1999, 2002 | Televisie | |
| Radio 1 Journaal | Interviewer, presentator | 1998-2000, 2005 | Radio | |
| Koninginnedag 1998 | Presentator | 1998 | Televisie | |
| Prinsjesdag 1998 | Redacteur | 1998 | Televisie | |
| Studio NOS | Presentator | 1998-1999 | Televisie | |
| Koninginnedag 1999 | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Verkiezingen Provinciale Staten | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Nationale dodenherdenking | Commentaar, presentator | 1999-2003 | Televisie | |
| Dag van de vrijheid | Redacteur, presentator | 2000 | Televisie | |
| Herdenking kamp Westerbork | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Koninginnedag 2000 | Presentator | 2000 | Televisie | |
| M2 | Presentator | 2000 | Televisie | Henny Stoel vervangt de afwezige vaste presentatrice Maartje van Weegen |
| Indië-herdenking | Presentator, interviewer | 2001-2003 | Televisie | |
| Tweede Kamerverkiezingen 2002 | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Defilé Wageningen | Presentator | 2003 | Televisie | |
| 25 jaar Beatrix | Verslaggever | 2005 | Televisie | |
| De avond van de grote vakantie | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Het nationale zorgspreekuur | Interviewer, presentator | 2005, 2007 | Televisie | |
| Postbus 51 | Commentator | 2008 | Televisie |