Oeuvre van Marga van Arnhem: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- valign="top" | |||
| height="16" | [[Radiojournaal]] | |||
| Interviewer, verslaggever | |||
| Radio | |||
| 1966-1967, 1986 | |||
|style="font-size:12pt" | | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[NTS Journaal]] | |||
| Interviewer, redacteur | |||
| Televisie | |||
| 1968-1970 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="192" height="38" | Niet bekend - 4141 | | width="192" height="38" | Niet bekend - 4141 | ||
| Regel 15: | Regel 29: | ||
| 1969 | | 1969 | ||
|style="font-size:12pt" | | |style="font-size:12pt" | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 84: | Regel 91: | ||
| Radio | | Radio | ||
| 1985 | | 1985 | ||
|style="font-size:12pt" | | |style="font-size:12pt" | | ||
Huidige versie van 3 mei 2011 11:48
| Radiojournaal | Interviewer, verslaggever | Radio | 1966-1967, 1986 | |
| NTS Journaal | Interviewer, redacteur | Televisie | 1968-1970 | |
| Niet bekend - 4141 | Verslaggever | Radio | 1968 | Verslag van 50 jaar Rotterdams Philharmonisch orkest (Taak ID 573641) |
| Internationale nieuwsuitwisseling | Interviewer | Televisie | 1969 | |
| Voorlichtingsprogramma | Presentator | Televisie | 1970 | |
| Markant Sport | Commentator | Televisie | 1975, 1977 | |
| Niet bekend - 30092 | Verslaggever | Radio | 1980 | Verslag van Duitse Bondsdagverkiezingen (Taak ID 545259) |
| Donderdag sport | Verslaggever | Radio | 1981 | |
| Mis... Met het schaamrood op de kaken | Verslaggever | Radio | 1981 | |
| Niet bekend - 19584 | Verslaggever | Radio | 1981 | Verslag van congres over sportgeneeskunde in Utrecht (Taak ID 547393) |
| Hier en nu | Interviewer, presentator, verslaggever | Radio | 1981-1995 | |
| Met het oog op morgen | Interviewer, presentator, verslaggever | Radio | 1982-1983, 1986-1996 | |
| AVRO-magazine | Verslaggever | Radio | 1985 | |
| Jaaroverzicht Journaal | Commentator | Televisie | 1987 | |
| Vrouw en computer | Commentator | Televisie | 1988 | |
| Aktua; Hier en nu | Verslaggever | Radio | 1989 | |
| De kerk vandaag | Verslaggever | Radio | 1989 | |
| Echo | Presentator | Radio | 1989 | |
| Panoramiek | Presentator | Televisie | 1989 | |
| Langs de lijn | Presentator | Radio | 1989-1990 | |
| Extra uitzending | Verslaggever | Radio | 1990 | Verslag van verkiezingen in de DDR |
| Gezamenlijk programma | Presentator | Radio | 1991, 1995 | |
| Radio Tour de France | Presentator | Radio | 1992 | |
| Radiolympia | Interviewer, presentator | Radio | 1992 | |
| Weken Nederlandse radio | Presentator | Radio | 1993 | |
| De wereld van polygoon | Commentator | Televisie | 1994 | |
| Dokument op 5 | Interviewer | Radio | 1995 | |
| Radio 1 Journaal | Interviewer, presentator | Radio | 1995-1996 |