Oeuvre van Jeroen Tjepkema: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hid...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="77" height="13" | Titel | ||
| width=" | | width="247" | Functie | ||
| width=" | | width="81" | Jaar | ||
| width=" | | width="46" | Medium | ||
| width=" | | width="81" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sky Radio]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| | | 1997-2000 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Radio 1 | | height="13" | [[Radio 1 Journaal]] | ||
| | | Eindredacteur, presentator, samensteller, verslaggever | ||
| | | 2000-heden | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13 | | height="13" | [[NOS Journaal]] | ||
| Eindredacteur, presentator | |||
| 2006-heden | |||
| | |||
| | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="13" | [[Radio Atelier]] | ||
| | | Commentator | ||
| | | 2006 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 49: | Regel 42: | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nieuwsuur]] | |||
| Presentator | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
Huidige versie van 13 apr 2012 10:33
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Sky Radio | Presentator | 1997-2000 | Radio | |
| Radio 1 Journaal | Eindredacteur, presentator, samensteller, verslaggever | 2000-heden | Radio | |
| NOS Journaal | Eindredacteur, presentator | 2006-heden | Televisie | |
| Radio Atelier | Commentator | 2006 | Radio | |
| Langs de lijn | Interviewer | 2009 | Radio | |
| Nieuwsuur | Presentator | 2010 | Televisie |