Oeuvre Lous Haasdijk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Voor lezen een tien]] | ||
| | | presentator | ||
| | | onbekend | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| height="13" | [[NOS Journaal]] | | height="13" | [[NOS Journaal]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1976- | | 1975-1976 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Help een klant]] | |||
| interviewer | |||
| 1976 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 20 sep 2012 07:34
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| AVRO | omroeper | 1969-1975 | televisie | |
| Voor lezen een tien | presentator | onbekend | televisie | |
| NOS Journaal | presentator | 1975-1976 | televisie | |
| Help een klant | interviewer | 1976 | televisie | |
| Eigen baas | interviewer | 1977 | televisie | |
| TROS Aktua | presentator | 1977-1978 | televisie | |
| Babbelonië | panellid | 1981-1985 | televisie | |
| AVRO's Platen Publieksprijs Populaire 1981 | presentator | 1981 | televisie | |
| Dinges | panellid | 1989-1991 | televisie |