Gallery: Visie op Europa: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Studio opnames=== Foto-impressie van de opnames op de set van Visie op Europa in 1959. Te zien zijn [[Tom Manders, Aart Brouwer en Marius Monkau. {| class="wikita...'
 
Bvspall (overleg | bijdragen)
 
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Studio opnames===
===Studio opnames===


Foto-impressie van de opnames op de set van Visie op Europa in 1959. Te zien zijn [[Tom Manders, Aart Brouwer en Marius Monkau.
Foto-impressie van de opnames op de set van Visie op Europa in 1959. Te zien zijn [[Tom Manders]], [[Aart Brouwer]] en [[Marius Monkau]].


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 14: Regel 14:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_006_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_006_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_007_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_008_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_009_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_009_con.png|thumb|200px]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_010_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_011_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001005919_011_con.png|thumb|200px]]

Huidige versie van 16 mrt 2010 10:53

Studio opnames

Foto-impressie van de opnames op de set van Visie op Europa in 1959. Te zien zijn Tom Manders, Aart Brouwer en Marius Monkau.

Terug naar productie