Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 173: | Regel 173: | ||
|} | |} | ||
===Foto's op de set deel 3=== | |||
Enkele zwartwit foto's geschoten op de set op 1972 tijdens de opnames van aflevering 2 "Het land Smak" | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-24_pos.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-27_pos.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-28_pos.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-37_pos.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-38_pos.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-61_pos.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-72_pos.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-80_pos.png|thumb|200px]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-84_pos.png|thumb|200px]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:72179-86_pos.png|thumb|200px]] | |||
|} | |||
[[Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar productie]] | [[Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar productie]] |
Versie van 5 nov 2009 10:11
Decor
Enkele foto's van de indrukwekkende decorstukken.
Foto's op de set deel 1
Foto's van diverse leden van de cast voor en tijdens de opnames. Te zien is o.a. Rob de Nijs
Foto's op de set deel 2
Meer foto's genomen van de cast op de set van Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen.
Foto's op de set deel 3
Enkele zwartwit foto's geschoten op de set op 1972 tijdens de opnames van aflevering 2 "Het land Smak"