Gallery: Een groot uur U: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Bvspall (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '===Op de set bij Een groot uur U=== Werkfoto's geschoten op de set van ''Een groot uur U'' op 28 septemeber 1974. Te gast in deze aflevering zijn onder meer Karel App...'
 
Kimenaig (overleg | bijdragen)
 
(3 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
===Op de set bij Een groot uur U===
===Op de set bij Een groot uur U===


Werkfoto's geschoten op de set van ''Een groot uur U'' op 28 septemeber 1974. Te gast in deze aflevering zijn onder meer Karel Appel en The Pointer Sisters.
Werkfoto's geschoten op de set van ''Een groot uur U'' op 28 september 1974. Te gast in deze aflevering zijn onder meer Karel Appel en The Pointer Sisters.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Regel 7: Regel 7:
| width="50" | [[Afbeelding:74750-9_pos.png‎ |thumb|200px|The Pointer Sisters]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-9_pos.png‎ |thumb|200px|The Pointer Sisters]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-12_pos.png|thumb|200px|The Pointer Sisters]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-12_pos.png|thumb|200px|The Pointer Sisters]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:74750-kb-9_pos.png|thumb|200px|Karel Appel in gesprek met Postema]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-kb-19_pos.png|thumb|200px|The Pointer Sisters]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-kb-19_pos.png|thumb|200px|The Pointer Sisters]]


|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:74750-kb-12_pos.png|thumb|200px|Karel Appel]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-kb-12_pos.png|thumb|200px|Karel Appel]]
| width="50" | [[Afbeelding:74750-kb-9_pos.png|thumb|200px|Karel Appel in gesprek met Postema]]
|}
|}


[[Een groot uur u|Terug naar productie]]
[[Een groot uur u|Terug naar productie]]

Huidige versie van 17 dec 2025 14:32

Op de set bij Een groot uur U

Werkfoto's geschoten op de set van Een groot uur U op 28 september 1974. Te gast in deze aflevering zijn onder meer Karel Appel en The Pointer Sisters.

The Pointer Sisters
The Pointer Sisters
Karel Appel in gesprek met Postema
The Pointer Sisters
Karel Appel
Terug naar productie