Oeuvre Hans van Willigenburg: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Hans van Willigenburg| Terug naar biografie]] | [[Hans van Willigenburg|<<< Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="133" height="13" | Titel | | width="133" height="13" | Titel | ||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[In antwoord op uw schrijven]] | ||
| Presentator | |||
| 1967-1969 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[KRO]] | |||
| Omroeper | | Omroeper | ||
| 1969 | | 1969-1989 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van twaalf tot twee]] | |||
| Presentator | |||
| 1970 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voor achten]] | |||
| Presentator | |||
| 1970 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 285: | Regel 306: | ||
| height="13" | [[Gezondheid, een zorg]] | | height="13" | [[Gezondheid, een zorg]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 1992 | | 1992-1993 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 330: | Regel 351: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| * Hans van Willigenburg speelt de rol van Herman Emmink | | * Hans van Willigenburg speelt de rol van Herman Emmink | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Gezond en wel]] | |||
| Presentator | |||
| 1995 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 341: | Regel 369: | ||
| height="13" | [[De hulplijn]] | | height="13" | [[De hulplijn]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2001- | | 2001-2012 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
| Regel 366: | Regel 394: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hans van Willigenburg en zijn muziek]] | |||
| Presentator, samensteller | |||
| 2012-2013 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zondag van Van Willigenburg]] | |||
| Presentator, samensteller | |||
| 2010-2013 | |||
| Radio | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Hans van Willigenburg| Terug naar biografie]] | [[Hans van Willigenburg|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 18 feb 2020 14:19
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| In antwoord op uw schrijven | Presentator | 1967-1969 | Radio | |
| KRO | Omroeper | 1969-1989 | Televisie | |
| Van twaalf tot twee | Presentator | 1970 | Radio | |
| Voor achten | Presentator | 1970 | Televisie | |
| Een lied voor jou | Commentator | 1972 | Televisie | |
| Polygoon bioscoopjournaal | Acteur | 1973 | Bioscoop | * Hans van Willigenburg speelt Willem III |
| Studio radio parade | Presentator | 1974 | Amateurfilm | |
| Van 12 tot 2 | Verslaggever | 1974 | Radio | |
| Echo | Verslaggever | 1976 | Radio | |
| Melodi grand prix | Presentator | 1976 | Televisie | |
| Protesten in Soweto, Zuid-Afrika | Presentator | 1976 | Radio | |
| Hoogachtend | Presentator | 1977 | Radio | |
| Rondje theater | Presentator | 1978 | Televisie | |
| Eurovisie Songfestival 1980 | Presentator | 1980 | Televisie | |
| Zolang het maar niet dichterbij komt | Presentator | 1980 | Televisie | |
| Klassewerk internationaal | Presentator | 1981, 1988-1989 | Televisie | |
| Brandpunt in de zomer | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Films & fans | Presentator | 1983-1986 | Televisie | |
| Internationale folkloristische parade | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Klassewerk | Presentator | 1984-1989 | Televisie | |
| De KRO in Maastricht | Presentator | 1984 | Televisie | |
| Balletgala 1985 | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Zonnebloemgala | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Europese danskampioenschappen | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Applaus | Presentator | 1987 | Televisie | |
| Filmfan | Presentator | 1987-1988 | Televisie | |
| Hans van Willigenburg (productie) | Presentator | 1987 | Radio | |
| Op de eerste rang | Presentator | 1988-1989 | Radio | |
| Brabant perspektief | Presentator | 1988 | Televisie | |
| Brandpunt in de markt | Presentator | 1988 | Televisie | |
| Haal het doek maar op | Presentator | 1988 | Televisie | |
| Vrijdagavond met Van Willigenburg | Presentator | 1988-1989 | Televisie | |
| De honderd minuten van Hans van Willigenburg | Presentator | 1989 | Radio | |
| Maandagavond met Van Willigenburg | Presentator | 1989-1990 | Televisie | |
| De Zonnebloem | Verslaggever | 1989 | Radio | |
| Een speciale avond met Hans van Willigenburg | Eindredacteur, Presentator | 1990 | Televisie | |
| Zondagavond met Van Willigenburg | Eindredacteur, Presentator | 1990-1991 | Televisie | |
| Als de dag van toen … | Presentator | 1991 | Televisie | |
| Hans van Willligenburg ontmoet Harry Connick jr. | Presentator | 1991 | Televisie | |
| Heb ik iets gemist | Presentator | 1991 | Televisie | |
| Woensdagavond met Van Willigenburg | Eindredacteur, Presentator | 1991-1992 | Televisie | |
| Adres onbekend | Presentator | 1992-1993 | Radio | |
| Gezondheid, een zorg | Presentator | 1992-1993 | Radio | |
| Op de eerste rang door Hans van Willigenburg | Presentator | 1992 | Radio | |
| Vrijdagavond vroeg ... Van Willigenburg | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Gezondheid | Presentator | 1993-1994 | Radio | |
| Dingen die gebeuren op Radio 5 | Presentator | 1993 | Radio | |
| Koffietijd! | Presentator | 1994-2001 | Televisie | |
| Seth en Fiona | Acteur | 1994 | Televisie | * Hans van Willigenburg speelt de rol van Herman Emmink |
| Gezond en wel | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Uit! | Presentator | 2000 | Televisie | |
| De hulplijn | Presentator | 2001-2012 | Radio | |
| De andere wereld van zondagavond | Presentator | 2004 | Radio | |
| De TV-comeback | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Una voce particulare | Jurylid | 2010 | Televisie | |
| Hans van Willigenburg en zijn muziek | Presentator, samensteller | 2012-2013 | Radio | |
| De zondag van Van Willigenburg | Presentator, samensteller | 2010-2013 | Radio |
Terug naar biografie