Gallery: Hamelen - Afl. 12: Weerwolf Wonderwijn's wedkamp: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(11 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_004_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Coen Pronk]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], koor, figuratie]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_004_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Coen Pronk]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_005_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_005_con.png|thumb|200px|Portret van [[Berend Boudewijn]] als weerwolf Wonderwijn]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_006_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_006_con.png|thumb|200px|[[Berend Boudewijn]], [[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Ab Hofstee]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], [[Pierre van Ostade]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_007_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_007_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_008_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_008_con.png|thumb|200px|Portret van [[Berend Boudewijn]] als weerwolf Wonderwijn]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_009_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_009_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ivo Brautigam]], [[Pierre van Ostade]], [[Loeki Knol]], [[Berend Boudewijn]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_010_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_010_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_011_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_011_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]], [[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Margreet Heemskerk]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_012_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_012_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]], [[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Margreet Heemskerk]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_013_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_013_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Coen Pronk]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_014_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_014_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_015_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_015_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Coen Pronk]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_016_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_016_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Coen Pronk]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_017_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_017_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_018_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Berend Boudewijn]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Coen Pronk]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_018_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_018_con.png|thumb|200px|[[Margreet Heemskerk]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_019_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_019_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Coen Pronk]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_020_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_020_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Martin Brozius]], [[Coen Pronk]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], koor]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_021_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_021_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Coen Pronk]], [[Martin Brozius]], [[Berend Boudewijn]], [[Will van Selst]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_022_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_022_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Coen Pronk]], [[Martin Brozius]], [[Berend Boudewijn]], [[Will van Selst]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_023_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_023_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Berend Boudewijn]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Loeki Knol]], [[John Lanting]], koor]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_024_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017512_024_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_001_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_001_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_002_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_002_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Loeki Knol]], [[John Lanting]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_003_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_003_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_004_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_004_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Rob de Nij]]s, koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_005_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_005_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_006_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_006_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_007_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_007_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_008_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_008_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Rob de Nijs]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_009_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_009_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_010_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_010_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_011_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_011_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_012_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_012_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Martin Brozius]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_013_con.png|thumb|200px| | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_013_con.png|thumb|200px|Decor kamer met kaars kasteel van Bambergen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_014_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_014_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[John Lanting]], [[Martin Brozius]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_015_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_015_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_016_con.png|thumb|200px| | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_016_con.png|thumb|200px|Decor kamer met kaars kasteel van Bambergen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_017_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_017_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]], [[Rob de Nijs]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_018_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_018_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_019_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_019_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_020_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017548_020_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]], [[Rob de Nijs]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_001_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_001_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_002_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_002_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]], [[Rob de Nijs]], [[Coen Pronk]], [[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_003_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_003_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Coen Pronk]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_004_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_004_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Coen Pronk]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_005_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_005_con.png|thumb|200px|[[Rob de Nijs]], [[Berend Boudewijn]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_006_con.png|thumb|200px|[[ | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_006_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Rob de Nijs]], [[Berend Boudewijn]], [[Marnix Kappers]], koor]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_007_con.png|thumb|200px|[[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Pierre van Ostade]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_008_con.png|thumb|200px|[[Coen Pronk]], [[Berend Boudewijn]], [[Emmy lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Marnix Kappers]], koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_009_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_010_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]], [[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]]]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_011_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Ine Veen]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Martin Brozius]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Berend Boudewijn]], [[Margreet Heemskerk]], koor, figuratie]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_012_con.png|thumb|200px|[[Berend Boudewijn]], [[Margreet Heemskerk]]]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_013_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_014_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_015_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_016_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_017_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_018_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_019_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Ab Hofstee]], [[John Lanting]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001017549_020_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_003_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ine Veen]] als wolvin Geurtje]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_004_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ine Veen]] als wolvin Geurtje]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_005_con.png|thumb|200px|Portret van [[Pierre van Ostade]] als magister Philippus]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_006_con.png|thumb|200px|Portret van [[Pierre van Ostade]] als magister Philippus]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_007_con.png|thumb|200px|Portret van [[Berend Boudewijn]] als weerwolf Wonderwijn]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037267_009_con.png|thumb|200px|Portret van [[Berend Boudewijn]] als weerwolf Wonderwijn]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_002_con.png|thumb|200px|[[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Coen Pronk]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_003_con.png|thumb|200px|[[Coen Pronk]], [[Marnix Kappers]], [[Pierre van Ostade]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Ine Veen]], [[Berend Boudewijn]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_004_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Rob de Nijs]], [[Margreet Heemskerk]], [[Pierre van Ostade]], [[Will van Selst]], [[Loeki Knol]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_005_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]], [[Will van Selst]], [[Loeki Knol]], [[John Lanting]], [[Pierre van Ostade]], [[Margreet Heemskerk]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_006_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Coen Pronk]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_007_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_008_con.png|thumb|200px|[[Pierre van Ostade]], [[Coen Pronk]], [[Martin Brozius]], [[Berend Boudewijn]], [[Will van Selst]], koor]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_010_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]], [[John Lanting]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Rob de Nijs]], [[Loeki Knol]], [[Coen Pronk]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_011_con.png|thumb|200px|[[Berend Boudewijn]], [[Margreet Heemskerk]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_012_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Berend Boudewijn]], [[Margreet Heemskerk]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_013_con.png|thumb|200px|[[Ab Hofstee]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Loeki Knol]], [[John Lanting]], koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049767_014_con.png|thumb|200px|[[Coen Pronk]], [[Loeki Knol]], [[Marnix Kappers]], [[Ine Veen]], [[Emmy lopes Dias]], [[Will van Selst]], [[Margreet Heemkserk]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_001_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Coen Pronk]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], koor, figuratie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_002_con.png|thumb|200px|[[Marnix Kappers]], [[Berend Boudewijn]], [[Ine Veen]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_004_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_005_con.png|thumb|200px|Portret van [[Loeki Knol]] als Lidwientje Walg]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_006_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ab Hofstee]] als Hildebrandt Brom]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_007_con.png|thumb|200px|Portret van [[John Lanting]] als ambtenaar Ogterop Deux]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_009_con.png|thumb|200px|Decor kamer met kaars kasteel van Bambergen]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_011_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_012_con.png|thumb|200px|Decor kamer met kaars kasteel van Bambergen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_014_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049771_015_con.png|thumb|200px|[[Berend Boudewijn]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], [[Coen Pronk]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049979_008_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Pierre van Ostade]], [[Berend Boudewijn]], [[Coen Pronk]], [[Martin Brozius]], [[Ab Hofstee]], [[Will van Selst]], [[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Marnix Kappers]], koor, figuratie]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001041307_010_con.png|thumb|200px|[[Ine Veen]], [[Marnix Kappers]], [[Coen Pronk]], [[Martin Brozius]], [[Will van Selst]], [[Ab Hofstee]]]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding: | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001041327_011_con.png|thumb|200px|[[Emmy Lopes Dias]], [[John Lanting]], [[Loeki Knol]], [[Rob de Nijs]], koor, figuratie]] | ||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 11: | [[Gallery: Hamelen - Afl. 11: Het reuzeravijn|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de volgende aflevering]] |
Huidige versie van 28 nov 2012 om 09:55
Weerwolf Wonderwijn's wedkamp
Uitgezonden op 12 mei 1973.
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering