Oeuvre E.V.A. Media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar E.V.A. Media {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="100" | Titel | width="70" | Omroep | width="36" heigh...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="180" | Titel | ||
| width="70" | Omroep | | width="70" | Omroep | ||
| width=" | | width="60" height="13" | Jaar | ||
| width="73" | Medium | | width="73" | Medium | ||
| width="84" | Opmerking | | width="84" | Opmerking | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De Leeuw op zondag]] | | height="26" | [[De Leeuw op zondag]] | ||
| [[VARA]] | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Sint & de Leeuw]] | |||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| 2010 | | 2010 | ||
| Regel 90: | Regel 97: | ||
| [[VARA]], [[BNN]] | | [[VARA]], [[BNN]] | ||
| 2010-2011 | | 2010-2011 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 108: | Regel 108: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[PAU!L]] | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| 2011-heden | | 2011-heden | ||
Huidige versie van 28 nov 2011 15:46
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Mooi! Weer de Leeuw | VARA | 2008-2009 | Televisie | |
| Van der Vorst ziet sterren | VARA | 2009 | Televisie | |
| De tafel van 5 | NET5 | 2009 | Televisie | |
| Top of Flop | VARA | 2009 | Televisie | |
| Waar is Elvis?! | RTL | 2009 | Televisie | |
| Lieve Paul | VARA | 2009-2010 | Televisie | |
| Ranking the stars | BNN | 2009-2010 | Televisie | |
| Zo vader, zo puberzoon | NCRV | 2009-2011 | Televisie | |
| X de Leeuw | VARA | 2010 | Televisie | |
| De Leeuw op zondag | VARA | 2010 | Televisie | |
| Sint & de Leeuw | VARA | 2010 | Televisie | |
| De zaterdagavondshow met Marc-Marie & Beau | SBS | 2010 | Televisie | |
| MaDiWoDoVrijdagshow | VARA, BNN | 2010-2011 | Televisie | |
| Hand van de Meester | MAX | 2011 | Televisie | |
| PAU!L | VARA | 2011-heden | Televisie |