Oeuvre van Jeroen Kamphoff: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Jeroen Kamphoff|Terug naar de biografie]] | [[Jeroen Kamphoff|Terug naar de biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="157" height="13" | Titel | | width="157" height="13" | Titel | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Live/Life]] | |||
| montage | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | | | ||
| Regel 48: | Regel 55: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1986 | | 1986, 2004 | ||
| | | | ||
| Regel 84: | Regel 91: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[B.O.O.S.]] | |||
| bedenker, redactie & productie | |||
| televisie | |||
| 1988-1994 | |||
| | | | ||
| Regel 116: | Regel 130: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Alles kits]] | | height="13" | [[Alles kits]] | ||
| regisseur | | bedenker, regisseur | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992-1994 | | 1992-1994 | ||
Huidige versie van 23 sep 2011 10:47
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Een paardekracht | editor | televisie | 1978 | |
| Live/Life | montage | televisie | 1979 | |
| Op de drempel van het leven | editor | televisie | 1981 | |
| Vakantie '85 Spanje | redacteur | televisie | 1985 | |
| Nederland Muziekland | regisseur | televisie | 1985 | |
| Seth's theatercafé | regisseur | televisie | 1985 | |
| Countdown | regisseur | televisie | 1986, 2004 | |
| Centerfold | regisseur | televisie | 1987 | |
| Veronica muziekdag | regisseur | televisie | 1987, 1989 | |
| Firato magazine | regisseur | televisie | 1988 | |
| Firato | regisseur | televisie | 1988 | |
| Top 40 | regisseur | televisie | 1988 | |
| B.O.O.S. | bedenker, redactie & productie | televisie | 1988-1994 | |
| Rock over Europe | regisseur | televisie | 1989 | |
| Time | regisseur | televisie | 1989 | |
| Jansen & Co | regisseur | televisie | 1991-1992 | |
| Paperclips songtekst | regisseur | televisie | 1992 | |
| Alles kits | bedenker, regisseur | televisie | 1992-1994 | |
| Multiple choice | regisseur | televisie | 1993 | |
| Songtekst | regisseur | televisie | 1993 | |
| Gospelrock | regisseur | televisie | 1994 |